START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Łyżwiarstwo
Udane mistrzostwa Polski. Czyszczoń i Wojtakowski ze złotymi medalami na 1500 metrów
(żródło: PZŁS)

 Od czwartku do soboty w Tomaszowie Mazowieckim rozgrywała się walka o medale mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim na dystansach. Dla reprezentantów kraju była to ostatnia okazja na sprawdzenie formy przed styczniowymi mistrzostwami Europy w Heerenveen. Kilka doskonałych wyników daje powody do optymizmu i nadzieje na biało-czerwone medale w Holandii.
( 26 Grudnia 2023)
Świetna inauguracja mistrzostw Polski na dystansach w łyżwiarstwie szybkim. Kadrowicze w formie!
(żródło: PZŁS)

 Rozpoczęło się łyżwiarskie święto tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Od czwartku w Tomaszowie Mazowieckim rozgrywa się walka o medale mistrzostw Polski na dystansach. Dla reprezentantów kraju to ostatnia okazja na sprawdzenie formy przed styczniowymi mistrzostwami Europy w Heerenveen. Już pierwszy dzień pokazał, że forma kadrowiczów jest wysoka!
( 22 Grudnia 2023)
Polski weekend w PŚ w Tomaszowie Mazowieckim! Żurek z trzecim brązem!
(żródło: PZŁS)

 To było wielkie, łyżwiarskie święto w Tomaszowie Mazowieckim! Miejscowa Arena Lodowa przez trzy dni tętniła życiem, a reprezentanci Polski, niesieni żywiołowym dopingiem publiczności, w najlepszy możliwy sposób zakończyli tegoroczne starty w Pucharze Świata w łyżwiarstwie szybkim. W niedzielę trzeci polski, brązowy medal zdobył na 500 metrów Damian Żurek. – Spełniłem swoje kolejne marzenie – wyjawił 24-letni sprinter Pilicy Tomaszów Mazowiecki.
( 10 Grudnia 2023)
Dziewczyny lubią brąz! Drużyna kobiet na podium PŚ w Tomaszowie Mazowieckim!
(żródło: PZŁS)

 Kolejny świetny dzień na torze w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim mają za sobą reprezentanci Polski w łyżwiarstwie szybkim. Po piątkowym brązie Andżeliki Wójcik na 500 metrów biało-czerwoni zdobyli kolejny medal Pucharu Świata! Na najniższym stopniu podium w biegu drużynowym kobiet stanęły Karolina Bosiek, Magdalena Czyszczoń i Natalia Jabrzyk! W pierwszej dziesiątce 500 metrów zameldowali się natomiast Andżelika Wójcik, Damian Żurek i Marek Kania.
( 9 Grudnia 2023)
Brąz Polaków w sprincie drużynowym w PŚ w Stavanger!
(żródło: PZŁS)

 Polacy w składzie Marek Kania, Piotr Michalski i Damian Żurek zajęli w niedzielę trzecie miejsce w sprincie drużynowym podczas Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w norweskim Stavanger. To trzeci medal biało-czerwonych w trzecich kolejnych zawodach tego cyklu. Tuż pucharowym podium w Skandynawii uplasowała się drużyna polskich sprinterek, a także Żurek na 1000 metrów i Magdalena Czyszczoń w biegu masowym.
( 6 Grudnia 2023)
Srebro sztafety mieszanej w Obihiro
(żródło: PZŁS)

 Srebrny medal w sztafecie mieszanej (Mixed Gender Relay) w Pucharze Świata w Obihiro zdobyła Karolina Bosiek  i Damian Żurek . Złoto wywalczyli panczeniści Holandi a brąz Amerykanki. Kolejne zawody łyżwiarskiego PS odbędą się za tydzień w Pekinie
( 12 Listopada 2023)
Czwarte miejsce polskich panczenistek w PŚ Obihiro.
(żródło: )

 Polska drużyna w składzie Karolina Bosiek Magdalena Czyszczoń i Natalia Jabrzyk wywalczyła 4 lokatę w biegu pościgowym dywizji A w pucharowych zawodach w japońskim Obihiro. Bieg wygrały panczenistki z Japonii przed kanadyjkami i holenderkami.  W ten weekend łyżwiarski Puchar Świata zainaugurowały zmagania w japońskim Obihiro.
( 12 Listopada 2023)
Startuje Puchar Świata na torze długim
(żródło: PZŁS)

 Do oficjalnej rywalizacji po ośmiomiesięcznej przerwie wracają panczeniści. W piątek czeka nas otwarcie Pucharu Świata w japońskim Obihiro. Reprezentacja Polski w łyżwiarstwie szybkim liczy na udane rozpoczęcie tournée po Azji.
( 8 Listopada 2023)
Skład Kadry na Puchary Świata w Obihiro i Pekinie
(żródło: PZŁS)

 Zawodnicy kadry narodowej toru długiego seniorów przebywają na zgrupowaniu w niemieckim Inzell. W ubiegły weekend, 20-22 października wystartowali w kwalifikacjach do pierwszych dwóch edycji Pucharu Świata, które odbędą się w Obihiro, 10-12 listopada i tydzień póżniej, 17-19 listopada w Pekinie.
( 24 Października 2023)
Dwa dni święta łyżwiarstwa figurowego w Nowym Targu
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 Podhalański Klub Łyżwiarstwa Figurowego Zwyrtany przy współpracy z Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego był organizatorem Zawodów o Złotą Łyżwę Podhala, które przed dwa dni rozgrywane były w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targ.
( 15 Października 2023)
ŁYŻWIARSKIE KADRY NARODOWE W SEZONIE 2023/2024
(żródło: PZŁS)

 Małymi krokami zaczynamy przygotowania do sezonu 2023/2024. Do Kadr Narodowych Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego w tym sezonie powołani zostali:
( 31 Maja 2023)
Czyszczoń dziewiąta a Bosiek czternasta na zakończenie MŚ
(żródło: PZŁS)

 Dziewiąte miejsce Magdaleny Czyszczoń na 5000 metrów oraz czternaste Karoliny Bosiek na 1500 metrów to niedzielne rezultaty reprezentantów Polski w mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim. Czterodniowa impreza zakończyła się w niedzielne popołudnie w holenderskim Heerenveen.
( 5 Marca 2023)
DZIESIĄTA LOKATA MAGDALENY CZYSZCZOŃ W BIEGU ZE STARTU MASOWEGO W DNIU 28. URODZIN
(żródło: PZŁS)

 Magdalena Czyszczoń zajęła dziesiąte miejsce w biegu ze startu masowego podczas trzeciego dnia mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim, które odbywają się w holenderskim Heerenveen. Tuż za nią była Karolina Bosiek, która w sobotę wywalczyła również dwunastą lokatę w rywalizacji na tysiąc metrów.
( 4 Marca 2023)
Czwarte miejsce sprinterów na początek MŚ
(żródło: PZŁS)

 Marek Kania, Piotr Michalski i Damian Żurek zajęli czwarte miejsce w drużynowym sprincie podczas mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim. Najważniejsza tegoroczna impreza dla panczenistów rozpoczęła się w czwartek wieczorem w holenderskim Heerenveen.
( 3 Marca 2023)
Polska zdała wielki egzamin – wspaniała atmosfera w trakcie finałów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: PZŁS)

 Pełne trybuny w tomaszowskiej Arenie Lodowej, głośny doping i doskonała atmosfera – zawody finałowe Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim zakończyły się sukcesem organizacyjnym i dają nadzieję na kolejne wielkie łyżwiarskie imprezy w naszym kraju. To był wspaniały sportowy weekend w Tomaszowie Mazowieckim.
( 20 Lutego 2023)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024