START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty extremalne
Mocarny Zbój MTB Triathlon Niedzica 2010 odwołany
(żródło: )

Jak podają organizatorzy zaplanowane na 30 maja  zawody w triathlonie  MTB Mocarny Zbój 2010 Niedzica zostają odwołane.
( 20 Maja 2010)
Wracamy do sportowych emocji FIAT BIG AIR
(żródło: )

Ostatni dzień lutego przyniósł największe wydarzenie freestylowe’ego narciarstwa i snowboardu w Polsce. W zawodach Fiat Big Air zwyciężyli Alessandro Boyens (snowboard) i Fabio Studer (freeskiing). Ich ewolucje obejrzało blisko 10 000 widzów. Relacja: Jacek Będkowski, fot. Tomek Gola  / fikcja.pl
( 4 Marca 2009)
Fiat Big Air Wieczorne zawody na Wielkiej Krokwi
(żródło: )

Wieczorny konkurs Big Air na Wielkiej Krokwi obfitował w wiele wspaniałych tricków  wykonaniu czołowych europejskich freeskiingowców oraz snowboardzistów.    W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 1 Marca 2009)
Fiat Big Air Zakopane - Trening
(żródło: )

Ponad 30 narciarzy i snowboardzistów wzieło udział w przedpołudniowym treningu na wielkiej Krokwi przed wieczornymi zmaganiami w finale BIG AIR.   W galerii fotoreportaż z treningu.!!!!!!
( 28 Lutego 2009)
Mini Bergson Winter Challenge
(żródło: http://ar.npc.pl)

  W prologu dużych zawodów, ktore odbęda się już za miesiąc w rejonie Rabki wzięli udział między innymi zawodnicy z Podhala :  Tomasz Bartkowiak i Czesław Studencki z WOSZK Gronik Strong. Na trasie liczącej 20 km bieg+ 40 km rowerem+10 km na nartach biegowych zajęli czwarte miejsce w kategorii Maxi Open. Czas w jakim pokonali trasę to 11 g 10 min Brawo!!!
( 29 Stycznia 2009)
Trzecia edycja Joy Ride Days!
(żródło: www.harendazakopane.pl M. Buczyłko)

W sobotę 8. listopada na terenie Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda w Zakopanem zostały rozegrane zawody w zjeździe rowerowym oraz snowboardzie i nartach. Prawie 200 zawodników, spora publiczność i 30 ton prawdziwego śniegu – zto krotka statystyka trzeciej edycji Joy Ride Days!
( 19 Listopada 2008)
Majówka Tatrzańska Pokazy Slackline.
(żródło: )

  Slackline- to nowa dyscyplina sportu polegająca na ... chodzeniu po taśmie rozpiętej pomiędzy dwoma stałymi punktami . Niby proste ale jednak utrzymanie równowagi wymaga sporego wyczucia równowagi. i wcale nie jest łatwe. W Zakopanem prekursorami Slackline-u są   Andrzej Mikler, Bogdan Zięba, Lukasz Janczy i Piotr Bulski . Podczas tegorocznej Majówki Tatrzańskiej można było zobaczyć pokazy slackline  a także samemu popróbowac sił na taśmie. W galerii fotoreportaż z pokazów.!!
( 5 Maja 2007)
VIII Rajd North Face Adventure Trophy Finał.
(żródło: )

Na campingu Pod Skocznią odbyło się uroczyste zakończenie  rajdu North Fece Adventure Trophy. 2007.   Podczas podsumowania zostały wręczone nagrody najlepszym zespołom w poszczególnych kategoriach.  Nagrody wręczali Burmistrz Zakopanego Jan Gąsienica Walczak, Dyrektor TPN Paweł Skawiński oraz przedstawiciele firm North Face i Timex.  W galerii fotoreportaż z wręczenia nagród.
( 5 Maja 2007)
3 maja North Face Adventure Trophy Podium Amatorów w komplecie.
(żródło: )

Amatorskie zespoły już kończą swoje zmagania.  O 14:24 na metę jako pierwszy wjechał zespół nr 41 Salomon Navigator - Łukasz Warmuz i Maciej Dubaj . Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!! O 16:04 na metę jako drugi zespół wjechał nr 73 napieraj.pl w składzie Piotr Dymus i Adam Kaiser . Jako trzeci o 16:34 ukończył zespół nr 62 Compass Adventure: Jarosław Stawiarz i Łukasz Szumiec .   W galerii kilka zdjęć z punktu kontrolnego w Szczawnicy!!!!
( 3 Maja 2007)
North Face Adventure Trophy. Start
(żródło: )

  Dzisiaj po godz. 9.00 na trasę kolejnego VII już   rajdu przygodowego  North Face wyruszyło 50 zespołów dwuosobowych w kategorii Amator oraz 15 czteroosobowych teamów w kategorii Masters. Prócz zawodników z Polski na starcie stanęli amatorzy extremalnych rajdów z Czech, Chorwacji, Finlandii, Holandii, Niemiec,  Rumunii, Słowenii  i Węgier,
( 2 Maja 2007)
The North Face Adventure Trophy,2007
(żródło: )

1 maja rozpocznie się już VII edycja ekstremalnego rajdu The North Face Adventure Trophy, wcześniej rozgrywanego pod nazwą Salomon Trophy. W opinii wielu uczestników poprzednich edycji, w tym czołówki krajowej rajdów ekstremalnych, są to największe i najtrudniejsze zawody tego typu w Polsce. Areną tegorocznego rajdu The North Face Adventure Trophy będą Tatry, Podhale, Spisz i Beskid Sądecki.  Trasa rajdu wymagać będzie od uczestników bardzo dobrego przygotowania wytrzymałościowego, wysokich umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem oraz opanowania technik wspinaczkowych.
( 24 Kwietnia 2007)
Finał VII North Face Adventure Trophy
(żródło: )

Zakończył się trwający od 28 kwietnia ekstremalny rajd North Face Adventure Trophy   2 maja o godz 18'00  uroczyście wręczono nagrody zwycięzcom w trzech kategoriach  Amator Mix, Amator MM oraz Masters. Ta ostatnia kategoria zaliczana była do Mistrzostw Polski Foto z zakończenia  przedstawiamy w galerii!!!
( 3 Maja 2006)
North Face Adventure Trophy na finiszu pIerwsze zespoły na mecie
(żródło: )

Dobiega końca ekstremalny North Face Adventure Trophy . W trwających jescze zmaganiach wzięło udział 26 zespołow czteroosobowych w kategorii "Masters", 57 dwusosobowych zespołów w tym 8 mieszanych w kategorii "Amator"
( 1 Maja 2006)
NORTH FACE Adventure trophy
(żródło: )

29 kwietnia 2006 r. rozpocznie się już VII edycja ekstremalnego rajdu przygodowego, rozgrywanego pod nazwą The North Face Adventure Trophy. W zgodnej opinii środowiska są to największe i najbardziej prestiżowe tego typu  zawody w Polsce. Start i meta będą zlokalizowane w Zakopanem .  Areną rywalizacji będą: Tatry, Podhale, Spisz, Gorce, Pieniny i Jezioro Czorsztyńskie.
( 26 Kwietnia 2006)
K2 Jasna - Adrenalina 2006 Zwycięstwo Michała Trzebuni
(żródło: )

  arch. Piotr Gąsiorowski 9  kwietnia na Chopoku w Lukowej Kotlince zostały rozegrane zawody w narciarstwie extremalnym „K2 Jasna- Adrenalina 2006”.  Były to zawody zorganizowane przez Słowacki Klub  Narciarzy Freeraidowców .  W ciągu dwóch dni zostały rozegrane dwa zjazdy: eliminacyjny oraz finałowy. Do zawodów zgłosiło się 30 zawodników , spośród których wyłoniono finałową  „dziesiątkę”. Prócz zawodników słowackich i czeskich w zmaganiach udział wzięło czterech  Polaków : Michał Trzebunia,  Piotr Gąsiorowski  i Piotr Klasiński z Zakopanego oraz Kostek Strzelecki z Krakowa.
( 11 Kwietnia 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »»

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024