17 lipca, w Zakopanem, na obiekcie K-35, odbędzie się pierwszy konkurs skoków w ramach Wielkiego Pucharu Crunchips. Wystartują w nim juniorzy D i młodsi.
Na liście startowej widnieją nazwiska 93 skoczków, w tym 6 dziewcząt. W zawodach, oprócz Polaków, udział wezmą: Czesi, Rumuni, Turcy, Estończycy i Łotysze. Najstarsi skoczkowie w konkursie urodzeni zostali w roku 1997, natomiast najmłodsi - w 2002.
Początek zawodów zaplanowano na godzinę 10:00. Serdecznie zapraszamy!
Wielki Puchar Crunchips, Zakopane K35, 17.07.2010 - junior D |
L.p. |
Zawodnik |
Rocznik |
Klub/Kraj |
1 |
TOROK EDUARD |
97 |
ROU |
2 |
WĄTROBA PATRYK |
2001 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
3 |
SACHAJ SZCZEPAN |
98 |
AZS ZAKOPANE |
4 |
KOT JAN |
98 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
5 |
FELDOREANU ANDREI |
2000 |
ROU |
6 |
HREŚKA DAWID |
99 |
LKS PORONIEC |
7 |
DUDZIK ADAM |
2000 |
AZS ZAKOPANE |
9 |
TOPÓR MARCIN |
2001 |
AZS ZAKOPANE |
10 |
KARP JERZY |
98 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
11 |
CHYC PAWEŁ |
98 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
12 |
CHOWANIEC JAKUB |
99 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
14 |
HABERNY DAWID |
2002 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
15 |
KRZAK JAROSŁAW |
2000 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
16 |
GUŃKA JAN |
2002 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
17 |
KUDZIA PIOTR |
2000 |
LKS KLIMCZOK BYSTRA |
18 |
PAŁASZ KATARZYNA |
99 |
UKS SOŁTYSIANIE STARE BYSTRE |
19 |
DUDAS LASZLO |
2000 |
ROU |
20 |
POMMERS GINTS |
99 |
LAT – S/KLIDOJOSAIS SIGULDA |
21 |
LASOTA DAMIAN |
97 |
CZE -TJ TZ TRINEC |
22 |
KASTELIK DOMINIK |
98 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
23 |
HRYNKO JONATAN |
99 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
24 |
CIŚLAK MARIUSZ |
99 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
25 |
GĄSIENICA MAKOWSKI MATEUSZ |
99 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
26 |
JARZĄBEK DAWID |
99 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
27 |
MUNIR GUNGEN |
98 |
TUR |
28 |
KANTOR LUKAS |
98 |
CZE -TJ TZ TRINEC |
29 |
WACŁAWIK ARTUR |
99 |
UKS SOŁTYSIANIE STARE BYSTRE |
30 |
BIGOS KAMIL |
2000 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
31 |
VINOGRADOVS MARKUS |
2002 |
LAT – S/KLIDOJOSAIS SIGULDA |
32 |
PILCH TOMASZ |
2000 |
KS WISŁA USTRONIANKA |
33 |
STAWOWY ŁUKASZ |
2000 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
34 |
OGÓREK MARCIN |
2001 |
AZS ZAKOPANE |
35 |
JARZĄBEK RAFAŁ |
99 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
36 |
LUBER MONIKA |
97 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
37 |
GUT PAWEŁ |
97 |
LKS PORONIEC |
38 |
KOŁTAŚ MIECZYSŁAW |
2000 |
AZS ZAKOPANE |
39 |
GĄSIENICA GROŃ JAKUB |
97 |
LKS PORONIEC |
40 |
PITEA IULIAN |
97 |
ROU |
41 |
SZYMECZEK ROBERT |
99 |
CZE -TJ TZ TRINEC |
42 |
SPULBER MIHNEA |
2000 |
ROU |
43 |
MAGDZIAK BARTŁOMIEJ |
99 |
LKS PORONIEC |
44 |
JUROSZ JAKUB |
98 |
KS WISŁA USTRONIANKA |
45 |
KONIOR KACPER |
99 |
LKS KLIMCZOK BYSTRA |
46 |
CACINA DANIEL |
2001 |
ROU |
47 |
STACHOWSKA MAJA |
99 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
48 |
LEŚNIAK MIKOŁAJ |
2000 |
UKS KŁODNE |
49 |
DAGDENIZ ELBIL |
98 |
TUR |
50 |
GRUSZKA MATEUSZ |
2001 |
AZS ZAKOPANE |
51 |
SKUPIEŃ DAMIAN |
99 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
52 |
SZWAJNOS MARCIN |
97 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
53 |
JANIK WALDEMAR |
2000 |
WKS - UKS REGLE KOŚCIEL SMS Z-NE |
54 |
STASZEL MATEUSZ |
98 |
AZS ZAKOPANE |
55 |
ROJEK OSKAR |
2002 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
56 |
KOS STANISŁAW |
98 |
LKS PORONIEC |
57 |
MITROFAN SORIN |
99 |
ROU |
58 |
ZBOROWSKI MACIEJ |
2001 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
59 |
JUROSZEK ANTONI |
97 |
KS WISŁA USTRONIANKA |
60 |
DYRCZ ŁUKASZ |
99 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
61 |
IRFAN CINTIMAR |
97 |
TUR |
62 |
DYRCZ MATEUSZ |
98 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
63 |
SZWAB JOANNA |
97 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
64 |
CZARNIECKI DAWID |
99 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
65 |
GALICA ANDRZEJ |
2000 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
66 |
BUKOWSKI ŁUKASZ |
97 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
67 |
PACURAR RADU |
2001 |
ROU |
69 |
HARALAMBIE DANA |
97 |
ROU |
70 |
ZOŃ JAN |
2000 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
71 |
WOLIŃSKI KAROL |
99 |
PKS OLIMPIJCZYK GILOWICE |
72 |
PACHOLARZ KRYSTIAN |
98 |
UKS KŁODNE |
73 |
WĄSEK PAWEŁ |
99 |
LKS „OLIMPIA” GOLESZÓW |
74 |
AYBERK DEMIR |
97 |
TUR |
75 |
NIEDOSPAŁ MATEUSZ |
99 |
UKS SOŁTYSIANIE STARE BYSTRE |
76 |
RISTO RAUDPERG |
98 |
EST – TALLINN |
77 |
KABOT KRZYSZTOF |
97 |
KS WISŁA USTRONIANKA |
78 |
TOROK DENISA |
97 |
ROU |
79 |
NEZBORTS KRISTAPS |
97 |
LAT – S/KLIDOJOSAIS SIGULDA |
80 |
KOŁODZIEJ KRYSTIAN |
97 |
AZS ZAKOPANE |
81 |
MĄKA DANIEL |
97 |
LKS PORONIEC |
82 |
KRIZBAJ TIMAR |
98 |
ROU |
83 |
BLEGA STEFAN |
98 |
ROU |
84 |
OKAS DANIEL |
98 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
85 |
MARUSARZ MAREK |
99 |
LKS PORONIEC |
86 |
KOCIERZ KAMIL |
2000 |
LKS „OLIMPIA” GOLESZÓW |
87 |
PAŁASZ ANDRZEJ |
98 |
UKS SOŁTYSIANIE STARE BYSTRE |
88 |
CZYŻ BARTOSZ |
1999 |
KS WISŁA USTRONIANKA |
89 |
ARTTI AIGRO |
99 |
EST – OTEPAA |
90 |
SŁODYCZKA DAWID |
99 |
AZS ZAKOPANE |
91 |
HAZA MARCIN |
99 |
LKS PORONIEC |
92 |
SZCZECHOWICZ ANDRZEJ |
2000 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
93 |
SOLCAN MIHAI |
99 |
ROU |