START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane





     






KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Skoki
Wyniki Memoriału im. Leopolda i Władysława Tajnerów
 dodano: 6 Maja 2019    (źródło: A.Karczewska PZN)

 2 maja 2019 roku na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum rozegrany został Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży, który jednocześnie był Memoriałem im. Leopolda i Władysława Tajnerów. Organizatorem pierwszych w sezonie letnich zawodów z cyklu Nadzieje Beskidzkie był Ludowy Klub Sportowy Olimpia Goleszów. Pamiątkowe nagrody wręczał uczestnikom m.in. Apoloniusz Tajner - Prezes Polskiego Związku Narciarskiego. 


 
 
 
 
 




Chłopcy Open
  1. Maciej Staszewski - LKS Olimpia Goleszów 
  2. Filip Gluza - SSR LZS Sokół Szczyrk
  3. Filip Krzenek - TJ Roznow




Chłopcy 2006-2007
  1. Rafał Rafacz - AZS Zakopane
  2. Mikołaj Wantulok - WSS Wisła
  3. Antoni Orawski - LKS Olimpia Goleszów 




Chłopcy 2008-2009
  1. Tymoteusz Cienciała - WSS Wisła
  2. Tomasz Samiec - WSS Wisła
  3. Szymon Byrski - KS Chochołów
 
Chłopcy 2010-2011
  1. Adam Pilch - WSS Wisła
  2. Jan Stopka - KS Rutkow-Ski
  3. Rafał Luberda - KS Rutkow-Ski




Chłopcy 2012 i młodsi
  1. Wiktor Sosna - LKS Olimpia Goleszów
  2. Wojciech Bobak - KS Rutkow-Ski
  3. Karol Kwiatkowski - LKS Klimczok Bystra




Dziewczyny Open
  1. Paulina Czepczor - WSS Wisła
  2. Natalia Łupieżowiec - WSS Wisła
  3. Wiktoria Mocikova - SKL Banska Bystrica 
 
Dziewczyny 2008 i młodsze



  1. Zara Zelencik - KPSL Banska Bystrica
  2. Sara Merendowa - TJ Frenstat
  3. Dorota Kawulok - WSS Wisła
Źródło: Anna Karczewska / PZN




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    184



 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019