START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Skoki
PŚ Pań w Ljubnie: Opseth wygrywa kwalifikacje, Rajda i Karpiel w konkursie
 dodano: 22 Stycznia 2021    (źródło: skijumping.pl)

 Silje Opseth wygrała kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata pań na skoczni w Ljubnie (HS94). Reprezentantka Norwegii triumfowała po próbie na odległość 89,5 metra. Do zawodów awansowały dwie Polki - Kinga Rajda i Kamila Karpiel.


 rezentantka Norwegii poszybowała na odległość 89,5 metra, dzięki czemu wyprzedziła zawodniczki gospodarzy - Nikę Kriznar (93,5 m) oraz Ursę Bogataj (90,5 m). Czwarta była Maren Lundby (93 m), piąta Ema Klinec (87 m), a szósta Sara Takanashi (90 m).
 
Na kolejnych pozycjach uplasowały się Spela Rogelj (90 m), Marita Kramer (87 m) oraz Lisa Eder (84 m). Czołową dziesiątkę zamknęła Daniela Iraschko-Stolz (89,5 m).
 
Awans do konkursu wywalczyły dwie Polki. Dwudzieste piąte miejsce w kwalifikacjach zajęła Kinga Rajda (82,5 m), a dziesięć lokat niżej znalazła się Kamila Karpiel (78,5 m).
 
Anna Twardosz wylądowała na 76 metrze i zakończyła kwalifikacje na czterdziestej drugiej pozycji. Pięćdziesiąta druga była Wiktoria Przybyła (69 m), pięćdziesiąta ósma Joanna Szwab (70 m), zaś sześćdziesiąta ósma Nicole Konderla (67,5 m).
 
Kwalifikacje rozegrano z 22. belki startowej.
 
Na sobotę w Ljubnie zaplanowano konkurs drużynowy. Początek zawodów o 14:00. Z kolei o 12:45 rozpocznie się seria próbna.
 
 
Wyniki kwalifikacji PŚ Pań w Ljubnie (HS94); 22.01.2021
lp. nr imię i nazwisko kraj odl. belka km/h styl komp. nota
1 Q 72 OPSETH Silje 89.5 22 87.7 53.5 4.9 127.4
2 Q 79 KRIZNAR Nika 93.5 22 87.4 49.5 -0.5 126.0
3 Q 77 BOGATAJ Ursa 90.5 22 87.4 48.0 6.9 125.9
4 Q 74 LUNDBY Maren 93.0 22 87.8 51.5 -1.8 125.7
5 Q 33 KLINEC Ema 87.0 22 86.6 53.0 7.9 124.9
6 Q 78 TAKANASHI Sara 90.0 22 87.1 52.5 1.7 124.2
7 Q 59 ROGELJ Spela 90.0 22 86.9 54.5 -1.7 122.8
8 Q 80 KRAMER Marita 87.0 22 87.5 52.5 4.4 120.9
9 Q 55 EDER Lisa 84.0 22 88.0 51.0 10.0 119.0
10 Q 75 IRASCHKO-STOLZ Daniela 89.5 22 87.3 49.5 -0.4 118.1
11 Q 46 KVANDAL Eirin Maria 84.5 22 87.2 48.5 9.9 117.4
12 Q 62 BJOERSETH Thea Minyan 83.0 22 87.0 53.0 8.0 117.0
13 Q 24 ULRICHOVA Klara 83.0 22 87.4 51.0 8.7 115.7
14 Q 71 HOELZL Chiara 83.0 22 86.9 51.5 7.9 115.4
15 Q 69 ALTHAUS Katharina 82.5 22 87.7 52.0 7.8 114.8
15 Q 66 CLAIR Julia 83.5 22 87.7 51.0 6.8 114.8
17 Q 63 MAKHINIA Irma 83.5 22 87.9 49.0 8.2 114.2
18 Q 70 STROEM Anna Odine 81.5 22 87.8 50.5 10.4 113.9
19 Q 61 MALSINER Lara 81.0 22 87.4 49.5 11.8 113.3
20 Q 42 VOGT Carina 81.5 22 88.4 50.0 10.1 113.1
21 Q 76 ITO Yuki 83.0 22 87.1 51.5 5.1 112.6
22 Q 60 TIKHONOVA Sofia 82.5 22 87.5 50.0 5.8 110.8
23 Q 67 SORSCHAG Sophie 82.0 22 87.2 51.5 4.5 110.0
24 Q 56 MARUYAMA Nozomi 78.0 22 87.4 49.5 12.0 107.5
25 Q 51 RAJDA Kinga 82.5 22 86.6 50.0 2.2 107.2
26 Q 17 KYKKAENEN Julia 81.0 22 86.5 50.0 4.8 106.8
27 Q 14 MALSINER Jessica 79.5 22 87.6 49.5 8.0 106.5
28 Q 6 VETRIH Nika 80.5 22 87.4 48.5 5.6 105.1
29 Q 73 RUPPRECHT Anna 81.5 22 87.4 51.0 0.9 104.9
29 Q 54 KOMAR Katra 79.5 22 86.6 49.5 6.4 104.9
31 Q 12 AVOCAT GROS Oceane 79.0 22 87.5 48.5 6.5 103.0
32 Q 58 AVVAKUMOVA Irina 80.5 22 87.2 51.0 0.8 102.8
33 Q 10 STRATE Abigail 80.5 22 86.8 50.0 1.3 102.3
34 Q 21 RAUTIONAHO Jenny 80.5 22 87.0 50.0 1.0 102.0
35 Q 65 GOERLICH Luisa 77.5 22 87.5 49.5 6.9 101.4
35 Q 7 KARPIEL Kamila 78.5 22 87.2 50.5 3.9 101.4
37 Q 41 JONES Paige 76.0 22 87.6 47.0 12.2 101.2
38 Q 47 KABLUKOVA Ksenia 77.0 22 87.2 49.5 7.2 100.7
39 Q 23 FORSSTROEM Susanna 79.5 22 86.9 48.0 3.2 100.2
40 Q 4 REPINC ZUPANCIC Jerneja 75.5 22 87.3 48.5 10.5 100.0
41 68 FREITAG Selina 77.0 22 87.7 49.5 6.2 99.7
42 32 TWARDOSZ Anna 76.0 22 87.0 48.0 9.2 99.2
43 37 MUEHLBACHER Julia 76.5 22 87.3 49.5 6.6 99.1
43 25 PROKOPIEVA Kristina 76.0 22 86.5 47.5 9.6 99.1
45 53 SHPYNEVA Anna 79.0 22 86.8 47.5 2.8 98.3
46 18 INDRACKOVA Karolina 74.5 22 87.0 48.5 10.5 98.0
47 34 HARALAMBIE Daniela 73.5 22 86.4 46.5 9.0 92.5
48 31 SETO Yuka 71.0 22 87.4 48.0 11.4 91.4
49 52 IWABUCHI Kaori 75.5 22 87.1 49.0 0.4 90.4
50 5 VTIC Maja 71.5 22 87.2 45.5 11.7 90.2
51 29 WESTMAN Frida 68.0 22 87.3 46.5 17.1 89.6
52 39 PRZYBYLA Wiktoria 69.0 22 87.7 46.5 13.6 88.1
53 38 HOFFMANN Anna 71.0 22 87.5 47.5 7.9 87.4
54 30 MORAT Lucile 67.0 22 87.7 46.0 17.1 87.1
55 50 BELSHAW Annika 71.0 22 87.4 48.0 5.4 85.4
56 36 TERVAHARTIALA Julia 69.0 22 87.4 47.5 8.0 83.5
56 3 MARKUTA Katja 72.5 22 87.7 45.0 3.5 83.5
58 43 SZWAB Joanna 70.0 22 87.2 46.5 6.0 82.5
59 22 PESATOVA Zdenka 71.0 22 87.4 48.0 0.1 80.1
60 44 SANKEY Logan 68.5 22 86.6 46.5 6.2 79.7
61 27 JENCOVA Veronika 67.0 22 87.3 43.5 12.0 79.5
62 20 PTACKOVA Stepanka 69.0 22 87.7 47.5 3.9 79.4
63 2 LOGAR Lara 68.5 22 87.1 46.0 6.0 79.0
64 1 MAZI Pia 66.5 22 87.0 46.5 8.6 78.1
65 28 EILERS Natalie 63.0 22 86.8 43.0 18.0 77.0
66 19 NORSTEDT Astrid 66.0 22 86.2 46.0 8.2 76.2
67 48 PYLYPCHUK Tetiana 68.0 22 87.8 44.0 4.9 74.9
68 13 KONDERLA Nicole 67.5 22 86.2 42.5 6.7 74.2
69 40 MAURER Nicole 62.5 22 87.4 43.5 14.7 73.2
70 45 MACUGA Samantha 64.0 22 86.9 45.0 8.8 71.8
71 8 BODNARCHUK Natasha 66.0 22 86.6 45.0 4.3 71.3
72 11 VOROS Virag 66.5 22 87.1 43.5 2.6 69.1
  9 LUSSI Nina DSQ
  15 BRECL Jerneja DSQ
  57 PAGNIER Josephine DSQ
  64 SEYFARTH Juliane DSQ




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    54



 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021