Lider Letniej Grand Prix Thomas Morgenstern trenuje pod okiem Heinza Kuttina na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Austr  W galerii kilka fot z treningu.!!!
( 31 Sierpnia 2011)
Kamil Stoch zwycięża w Einsiedeln, Rafał Śliż tuż za podium!
(żródło: A. Kosman PZN)

Kamil Stoch przerwał dzisiaj dominację Thomasa Morgensterna w zawodach letniej Grand Prix. W jednoseryjnym konkursie w Einsiedeln Polak jako jedyny poszybował poza punkt HS, lądując na 118 metrze. Tuż za podium znalazł się Rafał Śliż, który wykorzystał dobre warunki panujące na początku rywalizacji.
( 14 Sierpnia 2011)
LGP w Courchevel Morgernstern najlepszy- Stoch na trzecim miejscu podium z rekordem skoczni
(żródło: fot A. Kosman PZN)

Piatkowe zawody Letniej Grand Prix w skokach narciarskich , które rozgrano w Courchevel wygrał Thomas Morgenstern. 3,2 pkt wyprzedził drugiego zawodnika konkursu Niemca Richarda Freitaga . Trzecie miejsce wywalczył Kamil Stoch. Maciej Kot był 8-y.
( 12 Sierpnia 2011)
Kamil Stoch drugi w Hinterzarten, czterech Polaków w 20.

Kamil Stoch zajął drugie miejsce w zawodach letniej Grand Prix rozgrywanych w niemieckim Hinterzarten. Polak uzyskał 107,5 i 103,5 metra. Dalej latał tylko Thomas Morgenstern, na którego nie ma mocnych tego lata. W pierwszej 10. znalazł się także Maciej Kot.
( 7 Sierpnia 2011)
LGP Polacy na podium zawodów drużynowych w Hinterzarten!

Drużyna polskich skoczków w składzie: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła i Dawid Kubacki zajęła w sobotę drugie miejsce w zawodach drużynowych w Hinterzarten. Dalej skakali tylko Austriacy.
LGP Zakopane - Morgenstern najlepszy, Stoch trzeci.

Thomas Morgenstern stanął na najwyższym miejscu podium zakopiańskiego konkursu LGP zaliczanego do Lotos Poland Tour. Austriak tym samym zwyciężył w klasyfikacji generalnej Touru. Gregor Schlierenzauer zajął drugie miejsce a Kamil Stoch po zaciętej walce stanął na najniższym miejscu podium. Maciej Kot był czwarty a  Krzysztof Mietus prowadzący po pierwszej serii zajął ostatecznie 7 lokatę. W galerii fotoreportaż z konkursu.!!!!
( 23 Lipca 2011)
LGP Zakopane. Drużynowy konkurs skoków wygrywają Austriacy.

Drużyna Austrii wygrała piątkowy drużynowy konkurs skoków Letniej Grand Prix w Zakopanem. Drugie miejsce zdobyli Niemcy a trzecie Rosjanie. Polska ekipa uplasowała się na 6 miejscu. W galerii fotoreportaż z konkursu!!!!
( 22 Lipca 2011)
Puchar Kontynentalny kobiet Maja Vtic najlepsza

Słowenka Maja Vtic zwyciężyłą w piątkowym konkursie  Pucharu Kontynentalnego kobiet, który rozegrany został w Zakopanem. Drugie miejsce zajęła  Włoszka Lisa Demetz a trzecie Niemka Katharina Althaus.   Zawody w Zakopanem były drugą po Szczyrku odsłoną zmagań  dziewcząt w  tegorocznym sezonie letnim. W galerii fotoreportaż z konkursu!!!!
LGP Lotos Poland Tour Zakopane. Kwalifikacje dla Polaków

Krzysztof Miętus wygrał czwartowe kwalifikacje do sobotniego konkursu LGP w Zakopanem.  Maciej Kot zajął trzecie miejsce. Bartłomiej Kłusek był 5 a Dawid Kubacki 11-y.  W galerii fotoreportaż z kwalifikacji!!!!
( 21 Lipca 2011)
LGP w Szczyrku: Morgenstern triumfuje, podium Stocha!

Thomas Morgenstern wygrał konkurs Letniej Grand Prix w Szczyrku (HS 106). Austriak uzyskał 101,5 i 103m. Na drugim miejscu uplasował się Gregor Schlierenzauer (97,5 i 101,5m), a na najniższym stopniu podium stanął Kamil Stoch (100 i 103,5m).
( 20 Lipca 2011)
LGP w Wiśle: Morgenstern zwycięża, Stoch dziewiąty

Thomas Morgenstern wygrał inauguracyjny konkurs LGP w Wiśle, Austriak oddał skoki na odległość 119,5 oraz 129 metrów, co pozwoliło mu pokonać Pawła Karelina i Gregora Schlierenzauera. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch uplasował się na 9 pozycji
( 17 Lipca 2011)
LGP w Wiśle: Lukas Hlava wygrywa kwalifikacje, dobry występ Polaków

Kwalifikacje do konkursu LGP w Wiśle inaugurującego tegoroczny letni sezon skoków na igelicie wygrał Lukas Hlava, Czech poszybował na odległość 126,5 metra.
( 16 Lipca 2011)
Międzynarodowe zawody dzieci w skokach narciarskich o Wielki Puchar Crunchipsa odwołane
(żródło: TZN)

Zaplanowane na 16-17 lipca zawody dzieci w skokach narciarskich na igielice zostają odwołane z powodu wycofania się sponsora głownego. Za zaistniałą zmianę organizatorzy przepraszają kibiców i zawodników.
( 15 Lipca 2011)
Skład Polskiej Ekipy na konkursy LGP
(żródło: T. Furtak Ak Pol)

16 lipca  rozpocznie się  LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix w skokach narciarskich. Trener Łukasz Kruczek ogłosił dwunastkę, która wystartuje w kwalifikacjach do pierwszego konkursu "polskiego touru" w Wiśle.
Czternaście reprezentacji wystartuje w LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix 2011!
(żródło: T. Furtak AK Pol)

Ekipy z czternastu państw zgłosiły swój udział w zawodach LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, które odbędą się w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. Wśród nich znajduje się reprezentacja Polski.