LGP w Einsiedeln: Ito wygrywa, Małysz i Kot na podium!

Daiki Ito wygrał konkurs Letniej Grand Prix w Einsiedeln. Japończyk poszybował najdalej w pierwszej i jak się okazało - także jedynej serii konkursowej. Kolejne dwa miejsca na podium zajęli Polacy Adam Małysz i Maciej Kot
( 15 Sierpnia 2010)
LGP w Hinterzarten: Triumf Adama Małysza, świetny start Polaków!

Adam Małysz po skokach na odległość 103,5 oraz 107 metrów odniósł zwycięstwo w inauguracyjnym konkursie LGP na Adlerschanze (HS-108) w Hinterzarten. Ponadto, na bardzo wysokich lokatach sklasyfikowano jeszcze trzech naszych reprezentantów.
( 8 Sierpnia 2010)
Historyczne zwyciestwo polskich skoczków w LGP w Hinterzarten

Polski zespół w składzie Maciej Kot, Krzysztof Miętus, Dawid Kubacki i Adam Małysz zapisał dziś na swoim koncie historyczne osiągnięcie. Nasza reprezentacja pierwszy raz w historii wygrała drużynowy konkurs Letniej Grand Prix.
Pięciu polskich skoczków na inaugurację Letniej Grand Prix

W pierwszych zawodach tegorocznej Letniej Grand Prix, które odbędą się w niemieckim Hinterzarten, zobaczymy pięciu polskich skoczków.
( 5 Sierpnia 2010)
MP w Wiśle: Małysz ze złotym medalem

Adam Małysz wygrał niedzielny konkurs o tytuł Mistrza Polski na skoczni w Wiśle-Malince. Najlepszy polski skoczek poszybował na 134,5 i 130m, ustanawiając w pierwszej serii nowy rekord obiektu, srebro wywalczył Kamil Stoch a brąz Maciej Kot obaj AZS Zakopane
( 25 Lipca 2010)
AZS Zakopane drużynowym Mistrzem Polski!

AZS Zakopane został letnim Mistrzem Polski w Szczyrku. Tytuły mistrzowskie zdobyli Andrzej Zapotoczny, Krzysztof Miętus, Maciek Kot i Kamil Stoch, którzy wywalczyli aż 966,5 pkt. Drugie miejsce zajął pierwszy zespół Wisły Ustronianki (887,5 pkt.) a trzecie - TS Wisła Zakopane (846,5 pkt.)
( 24 Lipca 2010)
MP w Szczyrku: Małysz z kolejnym tytułem Mistrza Polski!
(żródło: ww.skijumping.pl)

Adam Małysz skokami na 104,5 i 100m zapewnił sobie 17. tytuł letniego Mistrza Polski na skoczni HS 106 w Szczyrku-Skalitem. Srebrny medal wywalczył Kamil Stoch (102 i 99,5m), a brąz Stefan Hula (98 i 95m).
Wielki Puchar Crunchips: Ziobro deklasuje wśród juniorów A, Byrt i Podżorski zwycięzcami w kat. junior B i C

W drugim dniu zawodów o Wielki Puchar Crunchips w Zakopanem, przyszło skoczkom rywalizować w deszczu. Arenami zmagań były  skocznie zakopiańskiego COS -u  K-65 i K-85.
( 18 Lipca 2010)
Wielki Puchar Crunchips . Rywalizacja juniorów D i E

Pierwszy dzień zawodów o Wielki Puchar Crunchips za nami. Dziś na skoczni K-35 w Zakopanem rywalizowali juniorzy D, juniorzy E i dziewczęta.
( 17 Lipca 2010)
Wielki Puchar Crunchips: 93 skoczków z 6 państw powalczy na K35

17 lipca, w Zakopanem, na obiekcie K-35, odbędzie się pierwszy konkurs skoków w ramach Wielkiego Pucharu Crunchips. Wystartują w nim juniorzy D i młodsi.
( 16 Lipca 2010)
PK w Ga-Pa: Drugie zwycięstwo Stocha w Garmisch, Kubacki na podium

Kamil Stoch wygrał drugi konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w Garmisch-Partenkirchen. Polak oddał skoki na odległość 134 oraz 132,5m. Na drugim miejscu uplasował się Andreas Strolz, a trzeci był kolejny nasz zawodnik - Dawid Kubacki
( 10 Lipca 2010)
PK w Ga-Pa: Stoch wygrywa, Hula drugi!

Po wielu problemach, związanych z silnym wiatrem, organizatorom udało się przeprowadzić pierwszą i jedyną serię piatkowego konkursu Pucharu Kontynentalnego w Garmisch-Partenkirchen. Najlepszy skok oddał Kamil Stoch, który osiągnął aż 138m. Na drugim miejscu uplasował się Stefan Hula, z wynikiem 135,5m.
Polacy na podium w dwóch konkursach Pucharu Kontynentalnego w Kranj.

Bardzo dobrze wystartowali polscy skoczkowie podczas pierwszych konkursów letnich Pucharu Kontynentalnego w Kranj. W pierwszym konkursie  Kamil Stoch był drugi a Dawid Kubacki trzeci. Kolejne miejsca w piątek  zajęli Stefan Hula i Maciej Kot.   W sobotę konkurs wygrał Kamil Stocha a Krzysztof Miętus był drugi.