START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

COS Zakopane
Nosal będzie funkcjonował - Podpisanie porozumienia COS - Marian Strama
(żródło: P. Dudzik COS)

W czwartek  godz.13.00 podpisane zostało porozumienie Centralnego Ośrodka Sportu reprezentowanego przez zastępce dyrektora Jana Walkosza Jambora  z  panem Marianem Stramą.  Podpisany dokument dotyczy funkcjonowania stoku narciarskiego NOSAL oraz  uregulowania wspólnie pozwolenia wodnoprawnego na pobór wody z potoku Foluszowego poprzez przystąpienie do postępowania do dnia 16 grudnia.
( 3 Grudnia 2009)
40 lat CENTALNEGO OŚRODKA SPORTU W ZAKOPANEM
(żródło: )

 Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem o tej nazwie funkcjonuje od 1969 roku. Podczas wtorkowego spotkania z dziennikarzami dyrektor Franciszek Bachleda Księdzularz przedstawił  dotychczasową modernizację ośrodka wraz z wytyczonymi celami i planami stworzenia nowoczesnego obiektu na miarę europejską.
( 2 Grudnia 2009)
Trzykrotny olimijczyk i mistrz świata w kajakarstwie klasycznym Marek Twardowski zakończył indywidualny trening w Zakopanem
(żródło: )

  W zakopiańskim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS do niedzieli przebywał na indywidualnym, dwutygodniowym treningu  kajakarz Marek Twardowski - trzykrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich - Sydnej 2000, Ateny 2004, Pekin 2008 (chorąży polskiej ekipy) oraz trzykrotny mistrz Świata i trzykrotny mistrz Europy a także 36 krotny mistrz Polski.
( 22 Listopada 2009)
Biesiada Olimpijska w zakopiańskim Imperialu.
(żródło: )

 90 lecie polskiego ruchu olimpijskiego oraz 60-lecie Imperialu jako obiektu COS - było okazją do spotkania zakopiańskich olimpijczyków.  Dyrektor Franciszek Bachleda Księdularz przybliżył historię Polskiego Komitetu Olimpijskiego  a przybyłym wręczył pamiątkowe albumy poświęcone polskimu ruchowi olimpijskiemu.  W galerii fotoreportaż ze spotkania!!!!
( 22 Listopada 2009)
Kadra lekkoatletów w Zakopanem.
(żródło: )

Około 150 lekkoatletów, w tym olimpijczycy Anna Jesień, Karolina Tymińska, Marek Plawgo i Artur Noga zakończyło zgrupowanie w Zakopanem. W galerii fotoreportaż z treningu !!!!  
( 20 Listopada 2009)
Bokserzy pod Tatrami
(żródło: )

11 listopada zakończyła zgrupowanie polska kadra  bokserów, przebywająca pod Tatrami pod opieką trenera Stanisława Łakomca .
( 12 Listopada 2009)
Uroczyste otwarcie stadionu lekkoateltycznego i toru lodowego w Zakopanem
(żródło: )

W niedzielę oficjalnie otwarto  tor lodowy i stadion lekkoatletyczny w Zakopanem  Obiekty powstały  ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz posłów Sejmowej Komisji Sportu.   W galerii fotoreportaż z otwarcia!!!!!
( 25 Października 2009)
Kolejne inwestycje w zakopiańskim COS - modernizacja basenu i przebudowa pawilonu pod Wielką Krokwią
(żródło: )

Trwa drugi etap przebudowy basenów w zakopiańskim COS. Kompleksowa modernizacja miała zakończyć się pod koniec października jednak zdaniem dyrektora OPO Franciszka Bachledy Księdzularza tego terminu nie uda się dotrzymać, ponieważ w trakcie prac przy montowaniu nowych okien okazało się, że część konstrukcji północnej ściany i sufitu została uszkodzona.
( 22 Października 2009)
Ciężarowcy pod Tatrami
(żródło: )

 W Zakopiańskim COS-ie pod opieką  trenera Mirosława Chorosia  przebywała narodowa kadra podnoszenia cieżarów.  W galerii kilka fot z treningu cieżarowców.!!!!
( 18 Września 2009)
Zawody otwarcia nowego stadionu lekkoatletycznego COS OPO w Zakopanem.
(żródło: )

 Po roku prac zawodami  w biegach sztafetowych młodzieży szkół powiatu tatrzańskiego zainaugurowano  funkcjonowanie nowego stadionu lekkoatletrycznego w zakopiańskim COS-ie. W zawodach wzięło 190 uczniów reprezentujacych 19 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.  Najlepszymi sztafetami okazały się  reprezentacje SP w Murzasichlu, oraz Gimnazjum i Liceum Sportowego. W galerii fotoreportaż  z zawodów!!!
( 7 Września 2009)
COS ZAKOPANE ZAWODY INAUGURACYJNE NA NOWEJ BIEŻNI LEKKOATLETYCZNEJ
(żródło: )

 7 września o godz. 11.00 zawodami lekkoatletycznymi zakopiańskich szkół na nowo zmodernizowanej bieżni  zinauguruje działalność nowy Stadion Lekkoatletyczny OPO COS Zakopane. Jest to jeden z trzech nowych obiektów w Polsce, na którym można rozgrywać zawody lekkoatletyczne.
( 1 Września 2009)
Kadra narodowa wioślarzy zakończyła zgrupowanie w zakopiańskim OPO COS
(żródło: )

Trenująca pod okiem Wojciecha Jankowskiego i Macieja Łasickiego kadra narodowa wioślarzy zakończyła w piątek (24) zgrupowianie w Zakopanem. "Czternastka" zawodników wędrowała po górach i trenowała na siłowni.
( 25 Lipca 2009)
Zapaśniczki pod Giewontem
(żródło: )

 W zakopiańskim COS-e  pod okiem trenera Jana Godlewskiego przebywała na zgrupowaniu narodowa kadra polskich zapaśniczek.   W galerii fotoreportaż z treningu na macie.!!!!
( 9 Lipca 2009)
Basen w zakopianim Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS otwarty po remoncie.
(żródło: )

W sobotę  2-0 czerwca kryta pływalnia w zakopiańskim COS- została otwarta po gruntownym remoncie trwającym sześć miesięcy. Modernizacja basenu COS objęła m.in poprawe parametrów niecki - okazało się, że trzeba było ją nadbudować z jednej strony o ponad dwa a z drugie o siedem centymetrów. Teraz po remoncie, w Zakopanem będzie można rozgrywać zawody na tzw. krótkim basenie.
( 20 Czerwca 2009)
Kawiarnia na Wielkiej Krokwi
(żródło: )

 1 maja ropoczęła działalność kawiarnia na platformie widokowej na Wielkiej Krokwi.  Turyści, który wyjadą wyciagiem  na  skocznię będa mogli podziwiać panoramę Zakopanego delektując się  między innymi kawą.  Kawiarnia będzie czynna w sezonie  od 9.00 do 18.00
( 1 Maja 2009)
Archiwum
Pierwszy «« (45-59)(60-74)(75-89)(90-104)(105-119) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024