START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Łyżwiarstwo
Kolejna edycja Pucharu Świata Juniorów w Seinajoki
(żródło: PZŁS)

 W najbliższy weekend będziemy śledzić aż trzy imprezy łyżwiarskie. W kraju w dniach 3-4 grudnia rozegrane zostaną Ogólnopolskie Zawody Dzieci (łyżwiarstwo szybkie) i Ogólnopolskie Zawody Rankingowe (short track) w dniach 2-4 grudnia. W tym samym czasie w fińskim Seinajoki odbędzie się druga edycja Pucharu Świata Juniorów.
( 29 Listopada 2022)
Drugi dzień zmagań na Pucharze Świata Juniorów
(żródło: PZŁS)

 Młodzi łyżwiarze mają za sobą drugi dzień zmagań na Pucharze Świata Juniorów w Seinäjoki. Blisko kolejnych podiów była Wiktoria Dąbrowska. 16-latka zajęła szóste miejsce w rywalizacji na 500 i piąte na dystansie 1500 metrów.
( 28 Listopada 2022)
Świetny występ Polaków podczas Pucharu Świata Juniorów w Seinajoki
(żródło: PZŁS)

 W fińskim Seinajoki, na otwartym obiekcie, rozgrywany jest pierwszy w tym sezonie Puchar Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Świetnie zainaugurowała go Wiktoria Dąbrowska. 16-latka wywalczyła srebrny medal na dystansie 1000 metrów. Później, wraz z Michałem Kopaczem, dołożyła brąz w mikście.
( 26 Listopada 2022)
Magda Czyszczoń srebrna na 3000 m w Stavanger.
(żródło: ISU)

  Od 11 listopada w norweskim Stavanger rozgrywany jest Puchar Świata w łyzwiarstwie szybkim  W pierwszym dniu srebrny medal na dystansie 3000 m dywizji B wywalczyła zakopianka Magdalena Czyszczoń  która zaledwie 0,10 s uległa złotej medalistce  Chince Binyu Yang trzecia była Josie Hofman z Niemiec.  Natomiast w sobotę   w biegu pościgowym kobiet dywizji A polska drużyna w składzie Karolina Bosiek, Magdalena Czyszczoń, Ola Kaczmarek zajęła  czwarte miejsce  Bieg wygrały Kanadyjki przed Holenderkami i Japonkami. 
( 12 Listopada 2022)
Czyszczoń, Palka i sprinterzy AZS AWF Katowice najlepsi na koniec MP na dystansach
(żródło: PZŁS)

 W niedzielę w Tomaszowie Mazowieckim zakończyły się mistrzostwa Polski na dystansach w łyżwiarstwie szybkim. Najlepsi na długich dystansach ponownie byli Magdalena Czyszczoń z AZS AWF Katowice oraz Szymon Palka z KS Arena Tomaszów Mazowiecki.
( 6 Listopada 2022)
Karolina Bosiek i Marcin Bachanek mistrzami Polski na 1500 metrów w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: PZŁS)

 Karolina Bosiek oraz Marcin Bachanek zwyciężyli w sobotę w rywalizacji na 1500 metrów podczas mistrzostw Polski na dystansach w łyżwiarstwie szybkim, które są rozgrywane w Tomaszowie Mazowieckim. Złote medale w biegu drużynowym kobiet i mężczyzn wywalczyły odpowiednio AZS AWF Katowice oraz KS Pilica Tomaszów Mazowiecki.
( 5 Listopada 2022)
Andżelika Wójcik i Damian Żurek podwójnie złoci w MP na dystansach w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: PZŁS)

 W piątek w Tomaszowie Mazowieckim rozdano kolejne komplety medali 37. mistrzostw Polski na dystansach w łyżwiarstwie szybkim. Stawką rywalizacji są nie tylko tytuły, ale i miejsca w kadrze narodowej na zbliżające się zawody Pucharu Świata. Podwójne mistrzostwo Polski na dystansie 500 i 1000 metrów wywalczyli Andżelika Wójcik i Damian Żurek.
( 5 Listopada 2022)
W Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęły się MP na dystansach w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: PZŁS)

 W czwartek w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęły się czterodniowe mistrzostwa Polski na dystansach w łyżwiarstwie szybkim. Stawką rywalizacji są nie tylko tytuły, ale i miejsca w kadrze narodowej na listopadowe zawody Pucharu Świata. Już w trakcie pierwszego dnia mieliśmy kilka bardzo ciekawych pojedynków. Mistrzostwo Polski na 500 metrów wywalczyli Andżelika Wójcik i Damian Żurek, który wyprzedził mistrza Europy Piotra Michalskiego.
( 5 Listopada 2022)
Wójcik, Bosiek i Piotrowski ze zwycięstwami w PGE Pucharze Polski
(żródło: PZŁS)

 W weekend w Tomaszowie Mazowieckim zawodnicy rywalizowali w ramach PGE Pucharu Polski seniorów i mastersów w łyżwiarstwie szybkim. Na swoich koronnych dystansach zwyciężyli reprezentanci kraju – Andżelika Wójcik, Karolina Bosiek czy Jakub Piotrowski.
( 31 Października 2022)
Łyżwiarstwo szybkie. Srebro i brąz Dawida Burzykowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
(żródło: AZS Zakopane)

 Za nami pierwszy weekend startowy zawodów krajowych w nowym sezonie w łyżwiarstwie szybkim. Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim w dniach PGE była miejscem udzialu Pucharu Polski i Wyścigu Pamięci Erwiny Ryś Ferens. Bardzo dobrze zaprezentowali się  zawodnicy AZS Zakopane na pierwszych zawodach Pucharu Polski.  srebrny medal na 1000 m zdobył Dawid Burzykowski  a na 500 m wywalczył brąz.
( 31 Października 2022)
Zawody rolkowe O Puchar Prezesa SNPTT 1907 Zakopane
(żródło: I.Kubin SNPTT 1907)

 Klub sportowy SNPTT 1907 Zakopane po raz 6 zorganizował zawody na rolkach dla dzieci i młodzieży "O Puchar Prezesa Klubu". Zawody zorganizowano na obiekcie strzelnicy biathlonowej w Kirach i wzięło w nich udział blisko 80-ciu zawodników głownie z zakopanego, a także Nowego Targu i Klikuszowej. Przy pięknej słonecznej pogodzie zawodnicy rywalizowali w 7 kategoriach wiekowych z podziałem na "zawodowców" i "amatorów".   W galerii fotoreportaż
( 24 Października 2022)
Znakomite zakończenie Akademickich Mistrzostw Świata w Lake Placid w wykonaniu polskich łyżwiarzy szybkich 6 marca 2022
(żródło: PZŁS)

 Polacy w znakomitym stylu zakończyli akademickie mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim. W sobotę Iga Wojtasik i Dawid Burzykowski zdobyli brązowe medale w mikście podczas ostatniego dnia zawodów w Lake Placid.
( 6 Marca 2022)
Złote polskie drużyny! Triumfy Polaków na Akademickich Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim
(żródło: PZŁS)

 Polscy łyżwiarze szybcy w trzecim dniu akademickich mistrzostw świata w Lake Placid wreszcie rozwiązali swój worek z medalami. Nasi panczeniści zdobyli złota w biegu drużynowym pań i panów.
( 6 Marca 2022)
Podsumowanie PGE Pucharu Polski
(żródło: PZŁS)

 Blisko 140 zawodników wzięło udział w finału PGE Pucharu Polski w łyżwiarstwie szybkim, który został rozegrany w Tomaszowie Mazowieckim. To druga edycja tych zawodów wspierana przez głównego sponsora PZŁS – PGE Polską Grupę Energetyczną.
( 28 Lutego 2022)
Sukces Liwii Kubin na Mistrzostwach Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim,
(żródło: I. Kubin SNPTT)

 Zawodniczka Klubu SNPTT 1907 Zakopane - Liwia Kubin - reprezentowała nasz kraj w Mistrzostwach Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim, które odbyły się w dniach 28-30 stycznie 2022 roku na torze łyżwiarskim  w austriackim Insbrucku. Zakopianka indywidualnie dwukrotnie znalazła się w najlepszej ósemce na świecie - na świetnym 6. miejscu w mass-starcie i na 8. miejscu w biegu na 3000 m. Wielobój zakończyła na 11. pozycji. W biegu drużynowym Liwia razem z koleżankami z reprezentacji Wiktorią Dąbrowską i Zofią Braun uplasowały się na 5. miejscu. Pełne wyniki zawodów dostępne tutaj: https://live.isuresults.eu/events/2022_AUT_0002/schedule
( 4 Lutego 2022)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024