LGP w Libercu: Adam Małysz znów zwycięski, Kamil Stoch znów na podium!
(żródło: wwwl.skijumping.pl)

Adam Małysz odniósł swoje trzecie zwycięstwo w tegorocznej LGP. Orzeł z Wisły skoczył dwa razy najdalej - 126 i 127,5 metra (273,1 pkt.) Drugie miejsce zajął Norweg Tom Hilde - 123,5 i 125 m (263,5 pkt.) a trzecie nasz Kamil Stoch - 123 i 125 metrów (259,8 pkt.)
( 1 Października 2010)
LPK w Ałmatach: Stoch nokautuje, Rutkowski i Byrt trzeci!

Kamil Stoch wygrał drugi konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego w Ałmatach, tym razem na skoczni normalnej (HS-105). Nasz reprezentant w obydwu seriach lądował najdalej - 102,5 oraz 103,5 metra, nie dając tym samym najmniejszych szans rywalom.
( 26 Września 2010)
IV Puchar Solidarności Wygrana Krzysztofa Miętusa

W  drugim konkursie IV Pucharu Solidarności zwyciężył Krzysztof Miętus. Drugie miejsce wywalczył Dawid Kubacki, który został też najlepszym zawodnikiem  tegorocznego Pucharu.Na trzecim miejscu uplasował się Jakub Kot.   W galerii fotoreportaż z zawodów.!!!!
LPK w Ałmatach: Kamil Stoch triumfuje, wysokie lokaty Polaków!

Kamil Stoch pewnie wygrał pierwszy konkurs zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego na skoczni dużej w Ałmatach (HS-140). Nasz reprezentant poszybował na odległość 137 i 136,5 metra i o ponad 10 punktów pokonał Jakuba Jandę i Władimira Zografskiego.
( 25 Września 2010)
Dawid Kubacki zwycięża w pierwszym dniu IV Pucharu Solidarności

Zawodnik zakopiańskiej Wisły Dawid Kubacki potwierdził swoją doskonałą dyspozycję i zwyciężył w pierwszym konkursie IV Pucharu Solidarności , który  rozegrany był  wieczorem w sobotę na Wielkiej Krokwi. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła Z KS Wisła Ustronianka a trzecie Maciej Kot. z AZS Zakopane.   W galerii fotoreportaż z zawodów.
Turniej Trzech Sskoczni w Zakopanem Szczyrku i Wiśle

Podczas trwającego w Zakopanem Międzynarodowego Forum Górskiego BUrmistrzowie Szczyrku Wisły i Zakopanego podpisali porozumienie dotyczące organizacji  konkursów skoków narciarskich  pod roboczą nazwą Turniej Trzech Skoczni.
( 24 Września 2010)
Kolejne zawody Pucharu Jesieni

W piatek i sobotę w Zakopanem rozegrano kolejne zawody cyklu Pucharu Jesieni. Piątkowy konkurs skoków na skoczni HS 94 wygrał Piotr Żyła a w kombinacji norweskiej triumfował Tomasz Pochwała.  Z kolei w sobotę na Wielkiej Krokwi  na najwyższym miejscu podium stanął Jakub Kot.
( 18 Września 2010)
Puchar Jesieni Kot ponownie najlepszy w Zakopanem

Drugi konkurs Pucharu Jesieni, tym razem rozgrywany na Wielkiej Krokwi, padł łupem Jakuba Kota. To już jego druga wygrana w tym zakopiańskim cyklu zawodów - wczoraj triumfował na obiekcie normalnym. Na podium znaleźli się także Wojciech Gąsienica-Kotelnicki i Dawid Kowal.
( 12 Września 2010)
Puchar Jesieni: Jakub Kot wygrywa w skokach, Mateusz Wantulok - w kombinacji

W piątek, 10 września, odbyły się w Zakopanem zawody inaugurujące nowy cykl igielitowych konkursów - Puchar Jesieni. Rywalizowano w konkursie skoków na obiekcie HS-94 oraz w kombinacji norweskiej.
( 11 Września 2010)
LGP w Hakubie: Stoch zwycięża a Kubacki 2.

Polscy skoczkowie znokautowali pozostałych zawodników w drugim konkursie Letniej Grand Prix w japońskiej Hakubie (HS 131) Kamil Stoch zwyciężył dzięki pięknym skokom na odległość 129,5 oraz 130,5m. Drugie miejsce zajął równie fenomenalny dziś 20-latek Dawid Kubacki. Skoczek z Nowego Targu lądował dziś na 129 oraz 128,5 metra.
( 29 Sierpnia 2010)
LGP w Hakubie: Ito triumfuje, Kubacki i Stoch na podium!

Daiki Ito wygrał sobotnie zawody Letniej Grand Prix w Hakubie. Ito poszybował na 131,5 i 128,5m. Na drugim miejscu, po wspaniałych skokach, uplasował się Dawid Kubacki (128 i 131m). Na trzecim stopniu podium stanął dziś Kamil Stoch, osiągając 127 i 131,5m.
( 28 Sierpnia 2010)
Krzysztof Miętus najlepszy w konkursie skoków o Góralski Kapelusz na Wielkiej Krokwi.

Krzysztof Miętus wygrał sobotnie zawody o Góralski Kapelusz , które  odbyły się na Wielkiej Krokwi.  W  konkursie wystartowało 43 zawodników z siedmiu klubów.   Drugie miejsce wywalczył Łukasz Rutkowski a trzecie Wojciech Gąsienica Kotelnicki.   W galerii fotoreportaż z konkursu.
LGP w Hakubie: Sedlak wygrywa kwalifikacje, Stoch najdalej

Borek Sedlak skokiem na 130m wygrał kwalifikacje do sobotniego konkursu Letniej Grand Prix w japońskiej Hakubie (HS 131). Na drugim miejscu uplasował się Fumihisa Yumoto (126,5m), a trzeci był Denis Korniłow (126,5m). Rafał Śliż, który był jedynym polskim skoczkiem, który musiał się dziś kwalifikować, zajął 18. miejsce po skoku na 112,5m. Najdłuższy skok należał jednak do Kamila Stocha, który poszybował aż na 131m.
( 27 Sierpnia 2010)
LGP w Wiśle dla Polskich skoczków.

Obydwa konkursy Letniej Grand Prix w Wiśle zostały zdominowane przez Polskich skoczków. W piątkowym konkursie triumfował Adam Małysz a w sobotnim Kamil Stoch.
( 21 Sierpnia 2010)
LGP w Wiśle: Kamil Stoch nokautuje w kwalifikacjach!

Kwalifikacje do pierwszego konkursu LGP w Wiśle wygrał Kamil Stoch, Polak skoczył aż 134,5 metra i wyrównał letni rekord skoczni należący do Adama Małysza.