V liga wygrana Szaflar z NKP w derbach

Od niespodzianki rozpoczął się sezon w lidze „okręgowej". W takich kategoriach należy bowiem rozpatrywać wygraną 3:1 na swoim boisku zespołu LKS Szaflary nad faworytem numer jeden do awansu, drużyną NKP Podhale Nowy Targ. Spotkanie wywołało olbrzymie zainteresowanie. Na trybunach zjawiła się blisko pół tysiąca kibiców.
( 10 Sierpnia 2013)
Piłkarski Skarb Kibica. V liga. Podhale, Szaflary, Huragan

W sezonie 2013/2014 w rozgrywkach V ligi grać będą trzy drużyny z naszego regionu. To NKP Podhale Nowy Targ, LKS Szaflary oraz beniaminek Huragan Waksmund.
( 9 Sierpnia 2013)
Szaflary ogrywają młodzież z Zabrza

W spotkaniu sparingowym przed nowym sezonem w lidze okręgowej piłkarze LKS Szaflary pokonali na swoim boisku 2:1 z drużynę Górnika Zabrze u-16, która przebywa na Podhalu na zgrupowaniu.
( 23 Lipca 2013)
Ostatnia kolejka V ligi. Podhale uratowane, Jordan zdegradowany

Zakończyły się rozgrywki w lidze okręgowej. Wyjazdowym zwycięstwem w Rytrze 3:1 utrzymanie przypieczętowali sobie piłkarze NKP Podhala Nowy Targ. Niestety z ligą żegnają się gracze Jordana Jordanów, którzy szanse na uniknięcie degradacji zaprzepaścili porażką w Ujanowicach. Miłym akcentem sezon zakończyli piłkarze z Szaflar, który wygrali w Gorlicach.
( 30 Czerwca 2013)
30 kolejka V ligi. Podhale bliżej, Jordan dalej utrzymania. Nerwowe zwycięstwo Szaflar

W przedostatniej serii spotkań ligi okręgowej milowy krok w drodze po utrzymanie zrobili piłkarze NKP Podhale Nowy Targ, którzy pokonali w Gorlicach lidera tabeli mającego już zapewniony awans do IV ligi Glinika. Tego samego nie można powiedzieć z kolei o graczach Jordana Jordanów, którzy jedynie zremisowali swój pojedynek z Grodem Podegrodzie. Efektownym choć wcale nie przekonującym zwycięstwem pożegnali się ze swoimi kibicami piłkarze Szaflar.
( 23 Czerwca 2013)
V liga. Pretensje Szaflar do sędziego

W zaległym spotkaniu ligi okręgowej piłkarze LKS Szaflary przegrali w Podegrodziu z Grodem 2:1.   Mecz zaczął się po myśli podopiecznych trenera Marka Majki, bowiem w 5 minucie gry prowadzenie dał im Florian Kamiński. Gospodarze jednak jeszcze przed przerwą odrobili straty, a na początku drugiej połowy zdobyli drugiego i jak się okazało zwycięskiego gola. Górale mieli po spotkaniu bardzo dużo uwag do pracy arbitra głównego
( 20 Czerwca 2013)
29 kolejka V ligi Wygrana Podhala

W 29 kolejce  Podhale Nowy Targ  u siebie pokonało Dobrzankę Dobrą,  Jordan stracił przegrywając na wyjeździe z Ogniwem Piwniczna Zdrój . LKS Szaflary mecz tej kolejki rozegrają 19 czerwca w Podegrodziu
( 16 Czerwca 2013)
28 kolejka V ligi.

W 28 kolejce piłkarze Szaflar zremisowali na własnym boisku z Ogniwem Piwniczną. Natomiast Jordan podejmujący u siebie  Korzenna uległ jej 0-1
( 9 Czerwca 2013)
28 kolejka V ligi Wyjazdowy remis Podhala

Walczący o utrzymanie w lidze okręgowej piłkarze NKP Podhale w ramach meczu 28 kolejki spotkań zremisowali 2:2 w Kobylance. Nowotarżanie prowadzili po bramce zdobytej w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Po zmianie stron gospodarze odrobili straty z nawiązką i od 68 min wyszli na prowadzenie 2:1. Dwie minuty po drugiej bramce Kobylanki, nowotarżanie doprowadzili do stanu 2:2.
( 8 Czerwca 2013)
27 kolejka V ligi. Jordan wygrywa, Szaflary i Podhale remisują

W 27 kolejce spotkań z trzech podhalańskich drużyn po zwycięstwo sięgnęli tylko gracze z Jordanowa, którzy przywieźli 3 punkty z Łososiny Dolnej. Drużyny Podhala Nowy Targ i LKS Szaflary zremisowały swoje mecze.
( 2 Czerwca 2013)
26 kolejka V ligi Podhale i Szaflary wygrywają. Jordan przegrywa z Pisarzową.

Podhale Nowy Targ wygrało wyjazdowy mecz z Turbaczem Mszana Dolna 0-3 a Szaflary u siebie pokonały znacznie wyżej notowanego Łososia Łososina  3-1. Natomiast Jordan uległ u siebie  Olimpii Pisarzowa 1-4
( 30 Maja 2013)
25 kolejka V ligi - remis Podhala, wygrana Jordana i przegrana Szaflar

W 25 kolejce   Podhale Nowy Targ zremisowało u siebie z Orłem Wojnarową 2-2 , Natomiast Jordan wygrał wyjazdowy mecz z Popradem Rytro a Szaflary także na wyjeździe przegrały z Olimpia Pisarzowa 0-2
( 26 Maja 2013)
24 kolejka V ligi Podhale lepsze w derbach. Szaflary rozgromione

W 24 kolejce spotkań czwarte z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze NKP Podhala Nowy Targ, którzy w derbowym starciu dwóch podhalańskich drużyn pokonali w Jordanowie gospodarzy 2:1. Fatalnie spisali się w tej serii pojedynków gracze Szaflar. Mocno przetrzebiona kadrowo drużyna Marka Majki uległa aż 2:5 Popradowi Rytro.
( 20 Maja 2013)
V liga. Podhale odbija się od dna w zaległym meczu z jesieni

Występujący w lidze okręgowej piłkarze NKP Podhala Nowy Targ zaczynają wyrastać na specjalistów od bramek cudnej urody. W meczu z Grodem Podegrodzie kapitalnie trafił Michał Dziurdzik, w meczu z LKS Szaflary Łukasz Ślusarek, a w rozegranym we środę zaległym z ... rundy jesiennej spotkaniu z LKS Kobylanką efektowną bramkę i to na wagę trzech punktów zdobył Wojciech Żółtek.