START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
  Skoki
  Kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN ZakopaneKS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Skoki
Puchar Crunchips w skokach na igielicie
(żródło: )

  22 i 23 lipca w Zakopanem odbędą się Międzynarodowe zawody dzieci w skokach na igielicie o Wielki Puchar Crunchips.  Zawody organizowane są przez Tatrzański Związek Naciarski.  
( 18 Lipca 2006)
Konkurs skoków o Puchar Burmistrza Bańskiej Bystrzycy. zwyciestwo Kuby Bachledy Szeligi.
(żródło: )

W sobotę, 24.czerwca na skoczniach K38 i K63 w Bańskiej Bystrzycy odbyły się zawody o Puchar Miasta. Oprócz reprezentacji gospodarzy, wystartowały w nich ekipy z Polski i Czech. Polacy odnieśli zwycięstwo w trzech na pięć kategorii wiekowych.
( 29 Czerwca 2006)
17 czerwca Puchar Doskonałego Mleka Zwyciestwo Adama Małysza Potrójne podium Kklimka Murańki
(żródło: )

17 czerwca na zakopiańskich skoczniach zostały rozegrane zawody w skokach narciarskich na igielicie o Puchar Doskonałego Mleka. Na Małych, Średniej oraz Wielkiej Krokwi.wystartowało ponad 300 skoczków z Polski, Słowacji Słowenii, Czech i Finlandii, Wśród Juniorów C  skakały również dziewczęta: J oanna Szwab, Gabriela Buńda, Bogumiła Bochnak, Joanna Gawron, wszystkie zawodniczki TS Wisła Zakopane oraz dwie reprezentantki Czech: Vladka Pustkova i  Michaela Dolezalova.
( 18 Czerwca 2006)
Międzynarodowy Konkurs skoków z okazji Dnia Dziecka Szczyrk
(żródło: )

Na skoczniach w Szczyrku odbył się międzynarodowy konkurs skoków narciarskich z okazji Dnia Dziecka. W zawodach młodzi skoczkowie wystartowali w czterech kategoriach wiekowych.
( 6 Czerwca 2006)
Międzynarodowy Lotos Cup Zakopane 01-05 luty
(żródło: )

W dniach od 1 do 5 lutego w Zakopanem odbędzie się kolejna odsłona Lotos Cup  Międzynarodowych Zawodów w skokach narciarskich dla młodzieży. To już 7 i 8 odsłona cyklu  realizowanego w  ramach „Narodowego programu rozwoju skoków narciarskich 2005/2006”.
( 31 Stycznia 2006)
Puchar świata w Zakopanem odbędzie się.
(żródło: )

Organizatorzy potwierdzili - Puchar Świata Na Wielkiej Krokwi odbędzie  się. Sam konkurs będzie jednak przeprowadzony bardzo skromnie - w miejsce muzyki i wystepów artystycznych ksiądz Dziekan Stanisław Olszówka odmówi krótką modlitwę za ofiary wczorajszej tragedii. Ich pamięć uczczona będzie również minutą ciszy. "Organizatorzy po spotkaniu z dyrektorem Pucharu Świata Walterem Hoferem zdecydowali, że zawody zostaną przerwane i odwołane w momencie oficjalnego ogłoszenia przez prezydenta RP Żałoby Narodowej" - wyjaśnił Grzegorz Mikuła, rzecznik prasowy PZN. Zawody nie zostaną przerwane - o godz 14'00 Prezydent RP Lech Kaczyński ogłosił, że  Żałoba Narodowa obowiązywać będzie od godziny 16'00 i trwać będzie do 1 lutego
( 29 Stycznia 2006)
Przygotowania do Pucharu Świata w Skokach w Zakopanym
(żródło: )

  Jeszcze tylko niespełna tydzień pozostało do konkursów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem . Jak nam powiedział Lech Nadarkiewicz  Dyrektor Komitetu Wykonawczego Pucharu Świata Zakopane 2006.skocznia jest przygotowana,.Trwają pracę nad montażem trybun siedzących i dla VIP-ów. Pozostanie jeszcze montaż rusztowań pod nagłośnienie i telebimy.
( 19 Stycznia 2006)
Harrachov - 7 Małysz, Stoch zdyskwalifikowany
(żródło: )

Adam Małysz zajął 7 miejsce w drugim konkursie o PŚ w skokach w Harrachovie. W I serii uzyskał 135m, natomiast drugi skok był już wyraźnie gorszy - 129.5m Zawody wygrał Jakub Janda. W klasyfikacji generalnej po 6 konkursach prawadzi Janda, na 6 popzycji jest Adam Małysz. Kamil Stoch - 38 po kwalifikacjach -  w I konkursowej serii PŚ w Harrachovie uzyskał odległośc 116,5m. Niestety został zdyskwalifikowany - jak podano - za zbyt długie narty. Do drugiej serii nie zakwalifikował się również Rafał Śliż.
( 11 Grudnia 2005)
Trening Kadry A i B przed Harrachovem
(żródło: )

W minioną środę i czwartek na Wielkiej Krokwi trwały treningi kadry A i B polskich skoczków.
( 8 Grudnia 2005)
Treningi kadry "A" na Wielkiej Krokwi
(żródło: )

Adam Małysz, Krystian Długopolski, Kamil Stoch, Robert Mateja i Marcin Bachleda spędzili ostatnie dni na treningach pod okiem Heinza Kuttina i Łukasza Kruczka. Nasi kadrowicze skakali na Wielkiej Krokwi. Skocznia specjalnie na tą okolicznośc dośnieżona została armatkami i dobrze ubita ratrakami. Pierwszy trening na skoczni odbył się we wtorek po południu i wieczorem - każdy z zawodników oddał po 12 skoków - sześć w pierwszym i sześć w drugim, wieczornym treningu. Niektóre skoki Adama Małysza miały długość nawet 140 m - i bliskie były rekordowi skoczni Svena Hannawalda.
( 1 Grudnia 2005)
Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich
(żródło: )

  15 Pażdziernika  na Wielkiej Krokwi- Skoczni HS 134 (ang. Hill Size - rozmiar skoczni - określający odległośc sędziowską, czyli bezpiecznego skoku) rozegrany został otwarty konkurs  o Mistrzostwo Polski w Skokach Narciarskich na igelicie. Do zawodów zgłosiło się 60 zawodników ze Słowacji, Białorusi Rosji,  Kazachstanu, Ukrainy i Polski, z których wyłoniono konkursową 50-tkę.  Mistrzowski tytuł zdobył Adam Małysz, uzyskując w obu kolejkach po 132 m i otrzymując łączną notę 277,2 pkt  Drugie miejsce zajął Marcin Bachleda z skokami o długości 126 i 133 m z notą 268,2 pkt a  na trzecim miejscu uplasował się Robert Mateja, który otrzymał notę 266,4 pkt skacząc na odległość 123 i 135 m, Kolejne miejsca zajęli: Wojciech Skupień (265,9pkt 123,5m, 134,5 m), Martin Mesik ze Słowacji (259,8 pkt 124,5 m,131,5 m) i Tomasz Pochwała (255,5 pkt 119,5m, 133m)   Konkurs został przeprowadzony w godzinach wieczornych przy sztucznym oświetleniu. Zawodnicy w obydwu seriach startowali  z 14 belki.
( 29 Października 2005)
Archiwum
Pierwszy «« (1350-1364)(1365-1379)(1380-1394)(1395-1409)(1410-1420)

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020