Łukasz Rutkowski Mistrzem TZN w skokach.

Łukasz Rutkowski zdobył Mistrzostwo Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w skokach na Wielkiej Krokwi. Vice mistrzem został Jan Ziobro a trzecie miejsce zdobył Rosjanin Alexej Romaschov.
( 27 Grudnia 2010)
Adam Małysz po raz 21 mistrzem Polski w skokach narciarskich

Adam Małysz KS Wisła Ustronianka wywalczył po raz 21 -y  tytuł Mistrza Polski  na wielkiej Krokwi w niedzielnym konkursie skoków . Vice mistrzem został Kamil Stoch AZS Zakopane  a na trzecim stopniu podium stanął  Stefan Hula SSR LZS Sokół Szczyrk.    Obszerny fotoreportaż ze skoków tutaj!!!!
( 26 Grudnia 2010)
Mistrzostwa Polski w skokach na HS 94 odwołane

Z powodu warunków atmosferycznych jury dzisiejszych Mistrzostw Polski w skokach na skoczni HS 94 postanowiły odwołać zarówno konkurs drużynowy jak i indywidualny.
( 23 Grudnia 2010)
W Zakopanem będzie trzeci konkurs Pucharu Świata w skokach.

PZN  uzyskał oficjalne potwierdzenie z FIS że Zakopane otrzymało  organizację trzeciego konkursu skoków Pucharu świata w dniu 23 stycznia 2011. Jednocześnie  federacja  zasugerowała  rozpoczęcie konkursu o  godzinie 15,00
( 20 Grudnia 2010)
PŚ w Engelbergu: Kofler wygrywa, trzech Polaków w "10"!

Trzeci konkurs w Engelbergu wygrał Andreas Kofler, Austriak zapewnił sobie zwycięstwo skokami na odległość 127 oraz 135 metrów. Na drugim stopniu podium stanął Thomas Morgenstern, któremu awans do czołowej trójki dał świetny skok w finale (134 metry), bo na półmetku Morgi był dopiero siódmy. Tuż za Austriakiem uplasował się Adam Małysz, którego droga do poium była jednak dużo dłuższa niż dwóch Austriaków.
( 19 Grudnia 2010)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skokach i kn

17-18 grudnia w Zakopane rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skokach i kombinacji norweskiej.  W obydwy konkurencjach najlepszy wynik odnotował Jakub Wolny z Klimczoka Bystra. drugie miejsca  w skokach i kombinacji zajął Łukasz Podżorski z  Wisły Ustronianki a trzecie miejsce w skokach wywalczył Dawid Jarząbek z TS Wisła Zakopane natomiast brąz w kombinacji przypadł Damianowi Żyle z Klimczoka Bystra.
( 18 Grudnia 2010)
Puchar Zimy w skokach i kombinacji norweskiej Zakopane

Na średnich skoczniach w Zakopanem rozegrane zostały  dwa konkursy skoków i jeden  kombinacji norweskiej w ramach Pucharu Zimy.  Po dwóch konkursach skoków na prowadzeniu znajduje się Klemens Murańka  a liderm KN jest Mateusz Wantulok.
PŚ w Engelbergu: Czwarta wygrana Morgensterna z rzędu, Małysz drugi!

Thomas Morgenstern nie zwalnia tempa, lider klasyfikacji Pucharu Świata wygrał drugi konkurs w Engelbergu. Austriak uzyskał 135 oraz 135,5 metra i o 2,2 punktu wyprzedził Adama Małysza. , który tym samy awansował na 6 miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ, Kamil Stoch był 12-y
PŚ w skokach Endelberg - Kamil Stoch: "To był jeden z najlepszych skoków tej zimy"

Podczas dzisiejszego konkursu w szwajcarskim Engelbergu najlepszym z Polaków okazał się Kamil Stoch. 23-latek wraca do wysokiej formy, najpierw oddał świetny skok na treningu (4. miejsce), chwilę później wygrał kwalifikacje, a w konkursie zajął 9. miejsce, wyprzedzając nawet Adama Małysza.
( 17 Grudnia 2010)
Treningi Adama Małysza na Wielkiej Krokwi.

Dzisiaj w godzinach południowych na Wielkiej Krokwi można było zobaczyć Adama Małysza, który rozpoczał dwudniowy trening w Zakopanem.  Nasz Mistrz skoczył siedem razy a najdalej lądował na 130 m
( 14 Grudnia 2010)
PŚ w Harrachovie: Konkurs przeniesiony na niedzielę! Aż sześciu Polaków w konkursie.

Sprawdziły się czarny scenariusz na sobotnie skoki w Harrachovie. Pierwszy konkurs Pucharu Świata z powodu zbyt mocnego wiatru i intensywnie padającego śniegu został przesunięty na niedzielę. Jury postanowiło, że w niedzielny poranek o godzinie 09:30 odbędzie się tylko jedna seria sobotniego konkursu. Jeśli uda się ją przeprowadzić, to warto na potrzeby statystyk odnotować ciekawostkę: po raz pierwszy w konkursie Pucharu Świata poza Polską, wystąpi aż sześciu polskich skoczków.
( 11 Grudnia 2010)
PŚ w Lillehammer: Morgenstern ponownie nokautuje!

Thomas Morgenstern potwierdził wysoką formę, Austriak dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zgarnął w Lillehammer komplet punktów do klasyfikacji Pucharu Świata. Dziś lider cyklu był poza zasięgiem rywali oddając najlepsze skoki zarówno w pierwszej, jak i w drugiej serii. Adam Małysz był dziewiąty
( 5 Grudnia 2010)
PŚ w Lillehammer: Morgenstern triumfuje, Adam Małysz piąty!

Thomas Morgenstern nie dał szans rywalom podczas pierwszego pucharowego konkursu w Lillehammer, Austriak oddał najdłuższe skoki w obydwu seriach szybując na 138,5 i 137,5 metra i o 4,5 punktu pokonał Johana Remene Evensena. Morgenstern został nowym liderem klasyfikacji PŚ Adam Małysz zajął piąte miejsce.
( 4 Grudnia 2010)
PŚ w skokach Ville Larinto 0,1 pkt. wygrywa konkurs w Kuopio!

Dwóch Finów na podium fińskiego konkursu. Ville Larinto i Matti Hautamaeki ucieszyli swoich kibiców. Zwyciężył ten młodszy, ale zaledwie o 0,1 punkta! Dla Larinto to pierwsze zwycięstwo w karierze. Pierwszej pozycji nie utrzymał Simon Ammann i musiał zadowolić się najniższym stopniem podium.  Adam Małysz zajął 9 miejsce a Kamil Stoch 20-te
( 1 Grudnia 2010)
PŚ w Kuusamo - Kofler pierwszym zwycięzcą, Małysz dziewiąty

Andreas Kofler wygrał inauguracyjne zawody w fińskim Kuusamo. Austriak skoczył 145,5 metra oraz 143,5 metra i z notą 331,2 pkt. odniosł swoje trzecie pucharowe zwycięstwo w karierze. Na drugiej pozycji uplasował się Thomas Morgenstern (142 metry i 145,5 metra, 328,3 pkt.) a trzecie miejsce zajął Simon Ammann (142,5 i 138 metrów i 310,1 pkt.). Adam Małysz skoczył 133,5 i 130 metrów, uzyskał 282,1 pkt. i zajął dziewiąte miejsce.