START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

COS Zakopane
Medale Mś polskich wioślarzy w Amsterdamie.
(żródło: fot W. Jankowski)

 O bardzo udanym starcie w  44 Mistrzostwach Świata w Amsterdamie mogą powiedzieć nasi wioślarze. Dwójka podwójna kobiet wywalczyła srebrny medal a ósemka mężczyzn brązowy.  Do sukcesów na pewno przyczyniły się zgrupowania w Zakopanem, na których zawodnicy zdobywali siłę i wytrzymałość.  
( 3 Września 2014)
Reprezentacja futsalu pod Giewontem
(żródło: )

Polska reprezentacja w futsalu pod opieką  Trenera Andrei Bucciola zakończyła czterodniowe zgrupowanie w Zakopanem .  Zawodnicy przebywajacy w zakopianskim COS trenowali przede wszystkim na boisku ze sztuczną nawierzchnią " Plato " taktykę.
( 21 Sierpnia 2014)
Bokserska kadra narodowa juniorek zakończyła zgrupowanie pod Tatrami.
(żródło: )

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet w boksie zakończyła dwutygodniowe zgrupowanie w Zakopanem  Celem pobytu pod Tatrami juniorek i kadetek  będących pod opieka trenera Tadeusza Różańskiego było między innymi wyłonienie kadry na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy , które odbędą się od 19 do 27 lipca w Asyżu.
( 26 Czerwca 2014)
Polscy zapaśnicy zakończyli zgrupowanie w Zakopanem
(żródło: )

  Pod okiem Ryszarda Wolnego  kadra zapaśników   zakończyła zgrupowanie w Zakopiańskim COS-ie. Zawodnicy przygotowywali się do startu w Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane we wrześniu w Budapeszcie.  Na zgrupowaniu  przebywało  55 zapaśników z Polski, Danii, Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Szwajcarii i Szwecji.
( 22 Sierpnia 2013)
Wioślarze pod Giewontem
(żródło: fot W. Jankowski)

 Do 31 lipca w zakopiańskim COS na zgrupowaniu przebywała kadra wioślarzy przygotowując się do Mistrzostw Świata w Chungu w Korei, które rozegrane zostaną w  ostatni weekend sierpnia.
( 4 Sierpnia 2013)
Dzień Otwarty w COS w Zakopanem
(żródło: )

W niedzielę, 24 marca od godz. 12.00 do 17.00 Dzień Otwarty w COS OPO w Zakopanem pod patronatem „Tygodnika Podhalańskiego”. W programie możliwość promocyjnego skorzystania z basenów i siłowni (2 zł /bilet normalny i 1 zł/bilet ulgowy (dzieci do lat 14)) i zwiedzanie nowo otwartego Internatu Sportowego „Zakopane”.  
( 20 Marca 2013)
Żużlowcy trenują w Tatrach
(żródło: B. Bartyzel)

    Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław, wśród nich Tomasz Jędrzejak, obecny indywidualny mistrz polski przygotowują się do sezonu w Zakopanym. Treningi kondycyjne w Tatrach prowadzi z nimi Klaudia Tasz, aktualna mistrzyni polski w skialpinizmie. 
( 31 Stycznia 2013)
Oddanie do użytku nowego hotelu OPO COS Zakopane
(żródło: )

W piatek wieczorem  uroczyście oddano do użytku zmodernizowany hotel COS OPO Zakopane.  W otwarciu wzięli udział między innymi: przedstawiciele FIS, obecna i były minister sportu i turystyki,  parlamentarzyści,  władze  województwa , powiatu i Zakopanego, dyrektor generalny COS, prezesi związków sportowych trenerzy i sportowcy..   W galerii fotoreportaż z otwarcia!!!!
( 12 Stycznia 2013)
Zofia Klepacka zakończyła zgrupowanie w Zakopnem.
(żródło: )

  Nasza brązowa medalistka IO w Londynie zakończyła zgrupowanie kondycyjne w zakopiańskim COS-ie. " Kocham góry i kocham morze stąd kiedy tylko mogę przyjeżdżam do Zakopanego " stwierdziła nasza windserferka.  
( 21 Grudnia 2012)
Kick-boxserzy trenują w Tatrach
(żródło: B. Bartyzel)

Co łączy kick-boxing i skialpinizm? Z pozoru nic, w praktyce bardzo wiele. Niektórzy może nie wiedzą, że w Polsce mamy światowej klasy specjalistów od kick-boxing’u i tejże rangi zawodników i zawodniczki. Tradycją też stały się sierpniowe zgrupowania Kadry Polski Kick-Boxingu. Zawodnicy i zawodniczki z całego kraju przyjechali do Zakopanego, by trenować pod fachowym okiem Tomasza Mamulskiego i Tomasza Skrzypka. W tatrzańskich treningach towarzyszyła im Klaudia Tasz.  
( 21 Sierpnia 2012)
Zapaśnicy pod Giewontem
(żródło: )

 Po okiem trenera Ryszarda Wolnego  w Zakopanem przebywała kadra zapaśników.  Dziesięciodniowe zgrupowanie trwało do czwartku.  Pod Giewontem  do Igrzysk Olimpijskich przygotowywali sie między innymi  ubiegłoroczny wicemistrz świata Damian Janikowski -   oraz  oraz piąty zawodnik Mistrzostw Świata z roku ubiegłego Łukasz Banak  
( 12 Lipca 2012)
Część wioślarskiej kadry olimpijskiej zakończyła we wtorek zgrupowanie w Zakopanem.
(żródło: )

Część wosialarskiej kadry olimpijskiej zakończyła zgrupowanie pod Tatrami . Pod okiem trenerów Wojciecha Jankowskiego oraz Aleksandra Wojciechowskiego szczyt formy w Zakopanem budowali zawodnicy wchodzący w skał osady ósemki ze sternikiem oraz czworki podwójnej  wioseł krotkich.
( 27 Czerwca 2012)
Wybitny kajakarz i dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich Grzegorz Kotowicz został dyrektorem OPO COS w Zakopanem.
(żródło: )

7 maja Grzegorz Kotowicz zastąpił  na stanowisku dyrektora OPO COS W Zakopanem pełniącego dotychczas te obowiązki  Marka Sokołowskiego.  Sokołowski był wicedyrektorem zakopiańskiego COS od lipca 2011 roku. W styczniu br objął stanowisko p.o. dyrektora. "Po wygaśnięciu obowiązującej od stycznia do końca kwietnia  umowy z panem Sokołowskim  podjąłem decyzję o powołaniu osoby, która wcześniej kierując ośrodkiem w Szczyrku dała się poznać jako solidny fachowiec"- powiedział naszemu portalowi pełniący obowiązki dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie Piotr Marszałek.
( 12 Maja 2012)
Piłkarska reprezentacja Polski U 18 trenuje w Zakopanem
(żródło: )

 W Zakopanem  pod okiem trenera Janusza Białka przebywa na zgrupowaniu   piłkraska reprezentacja Polski U 18. Młodzi zawodnicy przygotowują się do międzynarodowego turnieju piłkarskiego Slovakia Cup, ktory rozgrywany będzie na Słowacji w dniach 23-27 kwietnia.
( 20 Kwietnia 2012)
Olimpijska kadra judo w Zakopanem
(żródło: )

 Olimpijska kadra judo przebywająca w na zgrupowaniu w Zakopanem pod okiem trenerów Adama Maja i Mariana Tałaja przerwala pobyt  pod Giewontem by wyjechać na bardzo krótka swiateczną przerwę. Judocy wznowią treningi już w poświateczny wtorek. " będziemy tutaj 12 dni  i będzie to ciężka praca.Zwłaszcza w pierwszym tygodniu, gdzie nad formą i techniką pracować będziemy wspólnie z Belgami i Czechami" - podkreślił pełniący od grudnia ubiegłego roku funkcję trenera kadry narodowej judo Adam Maj.  
( 6 Kwietnia 2012)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024