Sparing KS Zakopane- Polonia Poraj
(żródło: T. Dudzik)

W sobotę 18 lipca KS Zakopane zagrał pierwszy sparing w okresie przygotowawczym Rywalem podopiecznych Macieja Ejsmonda  była Polonia Poraj grająca w IV lidze śląskiej. Zakopiańczycy przegrali 1-3  Bramkę dla naszego zespołu strzelił Marcin Grela na 1-0.
( 21 Lipca 2015)
KS Zakopane jednak w IV lidze !!!
(żródło: KS Zakopane)

W związku z problemami, jakie dotknęły zespół Limanovii (nieprzystąpienie drużyny do III ligi), zespół z Zakopanego będzie grał nadal w IV lidze.
( 17 Lipca 2015)
30 kolejka IV ligi. Kompromitacja Podhala, degradacja Zakopanego i seria zwycięstw Lubania i Watry

W ostatniej kolejce grupy wschodniej najwięcej emocji towarzyszyło wyjazdowe potyczce KS Zakopane z Popradem Rytro. Niestety zakończyła się ona przegraną zakopiańczyków 1:4, co oznacza że zakończyli oni sezon na miejscu 13, na ten moment spadkowym. Wstydzić się powinni po tej kolejce też piłkarze Podhala Nowy Targ. Wprawdzie ich wyjazdowy mecz z Barciczanką Barcice nie miał już żadnego znaczenia dla układu tabeli, ale przegrać mecz 4:7 w którym prowadzi się po 45 minutach 3:0 jest nie lada „wyczynem". Udanie za to sezon zakończyli piłkarze Lubania Maniowy i Watry Białka Tatrzańska.
( 20 Czerwca 2015)
29 kolejka IV ligi Derby dla Watry,wygrane Lubania i Nowego Targu.

Derbowe spotkanie przedostatniej kolejki IV ligi rozstrzygnęło się na korzyść Białki Watra Tatrzańska, KS Zakopane nie zdobyło upragnionych punktów i będzie walczyć o pozostanie w lidze za tydzień  w bezpośrednim starciu z Rytrem. Z kolei wygrane odnotowali piłkarze Lubania oraz Podhala, którzy tym samym zapewnili sobie awans do III ligi..   W galerii fotoreportaż z meczu KS Zakopane Watra Białka Tatrzańska
( 13 Czerwca 2015)
Piłka nożna IV liga. Twierdza Maniowy

W zaległym spotkaniu rozgrywek grupy wschodniej IV ligi piłkarze Lubania Maniowy rozgromili na swoim boisku 5:0 Rylovię Rylowa. To czwarte z rzędu zwycięstwo podopiecznych Łukasza Biernackiego, którzy co warte podkreślenia, wiosną na swoim boisku nie tylko nie stracili nawet jednego punktu, ale też wszystkie te mecze kończyli bez straty gola.
( 10 Czerwca 2015)
28 kolejka IV ligi. Wygrana Lubania i porażka lidera.

W niedzielnych spotkaniach 28 kolejki IV ligi lider tabeli Podhale Nowy Targ nieoczekiwanie przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Sokołem Borzęcin Górny 1-2.  Z kolei Lubań Maniowy 2-0 wygrał przed własną publicznością z GKS Drwinia.
( 7 Czerwca 2015)
28 kolejka IV Ligi KS Zakopane wygrywa z Rylovią, Watra ze Skalnikiem

Zwycięstwa w sobotnich meczach 28 kolejki rozgrywek grupy wschodniej IV ligi zapisały na swoim koncie zespoły Watry Białka Tatrzańska oraz KS Zakopanego. Szczególnie wygrana zakopiańczyków cieszy, gdyż przedłuża ich szansę na wydostanie się ze strefy spadkowej. Z kolei białczanie wciąż mają szansę na podium.
( 6 Czerwca 2015)
27 kolejka IV Ligi Sprawiedliwy remis z Sandecją.

W meczu 27 kolejki piłkarze KS Zakopane na własnym boisku zremisowali z II zespołem Sandecji 1-1.  Z kolei Lubań Maniowy na wyjeździe wygrał z Glinikiem Gorlice 3-1   W galerii fotoreportaż z meczu
( 3 Czerwca 2015)
26 kolejka IV ligi. Dwie minuty, które wstrząsnęły liderem

Lider rozgrywek grupy wschodniej IV ligi NKP Podhale Nowy Targ uległ 0:2 w wyjazdowym derbowym spotkaniu z Watrą Białka Tatrzańska. Tym samym nowotarżanie nie wykorzystali okazji do tego aby odskoczyć w tabeli goniącej ją Barciczance Barcice, która dzień wcześniej zremisowała swoje spotkanie z Sokołem Borzęcin.
( 31 Maja 2015)
26 kolejka Iv ligi. Wejście smoka Bukowskiego

. Ledwie kilkudziesięciu sekund potrzebował 18 letnie Bartłomiej Bukowski aby zostać bohaterem derbowego meczu 26 kolejki grupy wschodniej IV ligi między Lubaniem Maniowy a KS Zakopane. Pomocnik gospodarzy pojawił się na boisku w 88 minucie, a niespełna minutę później zdobył jedynego gola w meczu.
( 30 Maja 2015)
IV liga. Pętla się zaciska

W zaległym spotkaniu 16 kolejki rozgrywek grupy wschodniej IV ligi piłkarze KS Zakopane ulegli przed własną publicznością 0:1 Sokołowi Borzęcin i tym samym ich sytuacja w tabeli, w perspektywie walki o utrzymanie, bardzo się komplikuje.
( 27 Maja 2015)
25 kolejka IV ligi. Watra z punktem, Lubań bez.

W 25 kolejce spotkań grupy wschodniej IV ligi piłkarze Watry Białka Tatrzańska zremisowali w Żabnie z Polanem 2:2. Z kolei Lubań Maniowy przegrał 0:2 wyjazdowe starcie ze Skalnikiem Kamionka Wielka.
( 24 Maja 2015)
25 kolejka Iv ligi wygrane KS Zakopane i Podhala

W sobotnim spotkanniu 25 kolejki KS Zakopane pokonał na własnym terenie znacznie wyżej notowaną drużynę Bocheńskiego KS  3-2. Podopieczni Mariana Tajdusia zdobyli bardzo ważne punkty. Niesamowitymi strzałami bramki w pierwszej połowie zdobyli Grela i Chrobak a zwycięstwo przypieczętował  karnym rzutem Leniewicz w 81 minucie meczu. Z kolei Podhale wykonało plan i wygrało z przedostatnią drużyną w tabeli Rylovią 2-0
( 23 Maja 2015)
IV liga Remis w zaległych derbach.

Dzisiaj w Zakopanem rozegrano zaległe spotkanie pomiędzy KS Zakopane a Podhalem Nowy Targ.  Pogoda nie rozpieściła graczy, którzy zmierzyli się w strugach deszczu. Mecz był typowym spotkaniem walki o prymat a warunki nie pozwoliły na bardziej zdecydowany pojedynek.  W galerii kilka fot z meczu
( 20 Maja 2015)
24 kolejka IV ligi Wygrana Podhala , porażki Watry i Zakopanego.

W 24 kolejce punkty w wyjazdowym spotkaniu zdobyli piłkarze  Podhala, którzy pokonali na wyjeździe II zespół Sandecji. Natomiast porażki odniosły zespoły Watry oraz KS Zakopane.