START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty motocyklowe
Kaczmarczyk po MŚ SuperEnduro w Krakowie: „To był dla mnie dobry trening”.
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących wieczorów w tym roku już za nami. W sobotę w krakowskiej Tauron Arenie byliśmy świadkami inauguracji sezonu Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro FIM 2016/17, wspaniałego zwycięstwa Tadka Błażusiaka (Prestige), będącego ukoronowaniem jego sportowej kariery, a także… powrotu do gry po ciężkich kontuzjach ridera klasy Junior - Oskara Kaczmarczyka. Mimo iż jego start był pierwszym od czasów majowego Erzberg Rodeo, to ambitny góral zdołał przyprawić momentami o szybsze bicie serca zgromadzoną w Tauron Arenie publiczność!
( 11 Grudnia 2016)
Czapki z głów! Mistrzowskie pożegnanie.
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Tadeusz Błażusiak w wielkim stylu pożegnał się z polską publicznością. W swoim ostatnim w karierze wyścigu, „Taddy” – w obecności kompletu publiczności zebranej w krakowskiej Tauron Arenie - zwyciężył w pierwszej rundzie Halowych Mistrzostw Świata.
( 11 Grudnia 2016)
Legenda schodzi ze sceny
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Tadeusz Błażusiak, nowotarżanin i jeden z najlepszych w historii zawodników w motocyklowych sportach ekstremalnych ogłosił zakończenie kariery. Po raz ostatni wyratuje w grudniu w krakowskiej Tauron Arenie podczas pierwszej rundy Halowych Mistrzostw Świata w SuperEnduro.
( 1 Grudnia 2016)
Nie pozwolił by kontuzja odebrała mu tytuł
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Zawodami w Szklarskiej Porębie zakończyły się tegoroczne zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Polski w trialu. Trzeci rok z rzędu tytuł trafił w ręce nowotarżanina – aktualnie reprezentującego klub AMK Gliwice – Gabriela Marcinówa.
( 26 Września 2016)
Pech się na niego uwziął
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Wyjątkowo pechowy sezon przeżywa specjalizujący się w Super Enduro Oskar Kaczmarczyk. Nowotarżanin w trakcie jednego z treningów zaliczył bardzo groźny upadek, w skutek którego doznał licznych obrażeń, które eliminują go z udziału w zaplanowanych na przyszły weekend prestiżowych zawodach Red Bull 111 Megawatt w Bełchatowie
( 9 Września 2016)
Marcinów krok od tytułu
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 ie było niespodzianek w rozegranej w Nowym Targu VII i VIII rundzie Mistrzostw Polski w trialu. Zgodnie z przewidywaniami równych sobie nie miał lider klasyfikacji i generalnej, i już raczej pewny kolejnego w karierze tytuł Indywidualnego Mistrza Polski, Gabriel Marcinów.
( 1 Sierpnia 2016)
Superenduro w Nowym Targu
(żródło: )

Na nowotarskim torze AMK Gorce rozgrywane są III i IV runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w superenduro.. Na starcie stanęło ponad 50 zawodników z całej Polski. Zawody potrwają do niedzieli.     W galerii  kilka fot 
( 21 Maja 2016)
Rafał Sonik – drugi w Katarze, pierwszy w Pucharze Świata
(żródło: R.Sonik)

- Wygrałem ostatni odcinek specjalny różnicą kilku minut, ale to było za mało żeby odrobić straty do Ignacio. Zwłaszcza, że w nocy mechanicy byli zmuszeni wymienić silnik, a to oznaczało 15 minut kary. Cieszę się jednak, bo punkty za drugie miejsce pozwoliły mi utrzymać pierwszą pozycję w klasyfikacji Pucharu Świata – mówił na mecie Sealine Cross-Country Rally Rafał Sonik. 
( 29 Kwietnia 2016)
Rajd Dakar Rafał Sonik wycofał się z rywalizacji
(żródło: )

Rafał Sonik nie obroni wywalczonej w zeszłym roku statuetki Beduina. W czwartek na etapie z Jujuy do Uyuni w Boliwii eksplodował jego silnik. Polak długo czekał na pomoc, któregoś z zawodników, ale nikt nie zdecydował się na holowanie przez 120 km odcinka specjalnego. Musiał dotrzeć biwak z pomocą lokalnego transportu i tym samym pożegnał się z nadzieją na ukończenie tegorocznego Rajdu Dakar. 
( 8 Stycznia 2016)
Rajd Dakar - w quadzie Sonika wybuchł silnik
(żródło: )

 Jak podaje oficjalny fanpage Orlen Team w quadzie  Rafała Sonika wybuchł silnik. , to niestety efekt awarii z wczorajszego odcinka. Nasz zawodnik jest aktualnie na 120 km przed metą i czeka na pomoc innego zespołu biorącego udział w rajdzie, który zdecyduje się wziąć go na hol. Na biwaku w Uyuni będzie mógł wymienić silnik, przyjąć karę czasową i w piątek podjąć dalszą rywalizację.  
( 7 Stycznia 2016)
Rajd Dakar Sonik w 10
(żródło: )

 Czwarty etap tegorocznego Dakaru nie był zbyt pomyślny dla Rafała Sonika, który na mecie zameldował się na 9  miejscu w klasyfikacji generalnej zajmuje aktualnie 7 lokatę
( 6 Stycznia 2016)
Rajd Dakar Sonik trzeci
(żródło: )

 Rafał Sonik odrabia straty - trzeci etap ukończył na trzecim miejscu ze stratą 3,39 do triumfatora Baragwantha .Casale był drugi Polak tym samym awansował na 5 miejsce w klasyfikacji generalnej.  
( 5 Stycznia 2016)
Rajd Dakar Sonik 6 na drugim etapie.
(żródło: www.rafalsonik.pl)

 Rafał Sonik zajął  szóste miejsce w drugim etapie tegorocznego rajdu Dakar. Z powodu warunków atmosferycznych odcinek specjalny został skrócony z  450  do 354 km
( 4 Stycznia 2016)
Poobijany Tadek, zadowolony Oskar
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

W niemieckiej miejscowości Riese odbyła się II runda Halowych Mistrzostw Świata w SuperEnduro. Zakończyła się ona zwycięstwem lidera klasyfikacji generalnej Amerykanina Cody Webba. Czwarte miejsce zajął wracający do formy po problemach zdrowotnych nowotarżanin Tadeusz Błażusiak. Z kolei w rywalizacji juniorów 10 pozycję zajął Oskar Kaczmarczyk. 
( 4 Stycznia 2016)
START DAKARU ODŁOŻONY, ŁUT SZCZĘŚCIA SONIKA
(żródło: www.rafalsonik.pl)

  Z powodu ulewnych deszczy, wichur i burz etap został odwołany. Wszyscy zgromadziliśmy się na stacji przed startem odcinka specjalnego, na który nawet nie da się dostać, bo wjazd kilka kilometrów stąd jest zalany wodą – mówił Rafał Sonik chwilę przed tym zanim wyruszył na drogę dojazdową do Villa Carlos Paz.  
( 3 Stycznia 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022