25 kolejka IV ligi. Udana kolejka dla KS Zakopane i Lubania

Cenne zwycięstwa w kolejnych meczach rozgrywek grupy wschodniej IV ligi odniosły zespoły z Zakopanego i Maniów. Spotkanie Watry Białka Tatrzańska z Turbaczem Mszana Dolna rozegrane zostanie we wtorek. KS Zakopane po wygranej zajmuje 3 miejsce w tabeli
( 19 Maja 2014)
24 kolejka IV ligi. Remis KS Zakopanego, porażka Lubania.

Piłkarze KS Zakopane zremisowali 2-2 w wyjazdowym meczu z liderem tabeli Wolanią Wolą Rzęedzińską.  Z kolei Lubań Maniowy  u siebie uległ II drużynie Sandecji  3-4.
( 14 Maja 2014)
23 kolejka IV ligi wygrana KS Zakopane i Watry Białka Tatrzańska.

W 23 kolejkce wysokie wygrane bo po 4-0 odnotowali piłkarze KS Zakopane(z Barciczaką ) oraz Watry Białka Tarzańska (z Glinikiem ).  Z kolei Lubań Maniowy uległ w wyjazdowym spotkaniu Tuchowii 3-2.
( 11 Maja 2014)
22 kolejka IV ligi Wygrane KS Zakopane i Watry porażka Lubania

W 22 kolejce KS Zakopane pokonał na własnym terenie 4-2 Tymbark i awansował na 6 miejsce w tabeli  Piłkarze Watry w wyjazdowym spotkaniu również pokonali Sokoła Borzęcin a Lubań u siebie przegrał ze Skalnikiem.  W galerii fotoreportaż z meczu KS Zakopane
( 4 Maja 2014)
21 kolejka IV ligi Lubań zgasił Watrę

W derbowym spotkaniu 21 kolejki Lubań Maniowy pokonał Watrę Białka Tatrzańska 3-1 . Za trzy dni kolejna porcja emocji ligowych. Lubań u siebie zagra ze Skalnikiem, KS Zakopane z Tymbarkiem a Watra na wyjeździez Sokołem Borzęcin.
( 1 Maja 2014)
20 kolejka Iv ligi Wygrana Lubania po karnym.

Po bezbramkowej pierwszej połowie  druga odsłona meczu Lubań Maniowy- Turbacz Mszana Dolna miała  emocjonujący przebieg. Pierwszego gola w 77 minucie zdobywa dla gospodarzy Ciesielka.  13 minut później Turbacz zdobywa wyrównanie. W doliczonym czasie Ciesielka zostaje faulowany a zwycięskiego gola z karnego zdobył Darowski.
( 27 Kwietnia 2014)
20 kolejka IV ligi. Wygrana Watry, porażka Zakopanego.

W 20 kolejce w sobotnich spotkaniach KS Zakopane uległ na wyjeździe 0-1 Rylovii. Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze Watry w rozgrywkach IV ligi. Uczynili to na boisku LKS Jastrząbki, drużyny która do tej pory nie przegrała na swoim terenie. KS Zakopane następne spotkanie zagra u siebie 4 maja z Tymbarkiem natomiast Watra  1 maja u siebie rozegra derbowy mecz z Lubaniem Maniowy.
( 26 Kwietnia 2014)
19 kolejka IV ligi. Wygrane Watry, porażka Lubania i KS Zakopane

W 19 kolejce  z podhalańskich drużyn zwycięstwo odnotowali tylko piłkarze Watry,  KS Zakopane na wyjeździe uległ 3-1 II drużynie Sandecji. A lubań 2-0 MLKS Żabno.  w 20 kolejce KS Zakopane na wyjeździe zagra z Rylovią, Watra zagości w Nowej Jastrząbce a Lubań podejmie u siebie Turbacz Mszanę Dolną.
( 19 Kwietnia 2014)
18 kolejka IV ligi Remis Lubania, przegrane Zakopanego i Watry

W 18 kolejce  jeden pkt z podhalańskich drużyn zdobyli jedynie piłkarze Lubania , którzy zremisowali z Glinikiem Gorlice. Swoje spotkania przegrali: KS Zakopane na własnym boisku z  viceliderem Skalnikiem  Kamionka Wielka a Watra na wyjeździe minimalnie uległa liderowi Wolanii Wola Rzędzińska. .
( 13 Kwietnia 2014)
17 kolejka IV ligi. W derbach Zakopane lepsze od Watry

W niedzielnym, derbowym spotkaniu w ramach rozgrywek grupy wschodniej IV ligi Kotelnica Watra Białka Tatrzańska uległa na swoim boisku 1:2 drużynie KS Zakopane. Tym samym zakopiańczycy umocnili się w górnej połówce tabeli, z kolei sytuacja Watry w perspektywie walki o utrzymanie staje się coraz trudniejsza. Z kolei w sobotnim spotkaniu Lubań MAniowy na wyjeździe zremisowła z Sokołem Borzęcin.
( 6 Kwietnia 2014)
16 kolejka IV liga. Podhalańskie kluby bez porażki

Piłkarska IV liga w ten weekend zainaugurowała  rozgrywki rundy wiosennej. W niedzielnych meczach  piłkarze Watry Białka Tatrzańska zremisowali bezbramkowo w Tymbarku, z kolei  KS Zakopane  pokonali na wyjeździe Mszanę Dolną.   Za tydzień obydwa zespoły zmierzą się w derbowym spotkaniu w Białce Tatrzańskiej
( 30 Marca 2014)
Szaflary lepsze od Watry.

W sobotnich meczach sparingowych na boisku COS w Zakopanem czwartoligowa Watra Białka Tatrzańska przegrała 1:2 z drużyną ligi okręgowej LKS Szaflary,
( 8 Lutego 2014)
Bezbramkowy remis KS Zakopane w sparingu z Muszyną

Piłkarze  KS Zakopane zremisowali  0-0 w sparingowym spotkaniu  z III ligowym Popradem Muszyna, które odbyło się w Tylmanowej na sztucznej murawie.
Sparing KS Zakopane z juniorami Górnika Zabrze

Piłkarze KS Zakopane rozegrali  pierwszy sparing przed rundą wiosenną sezonu 2013/2014. Rywalem podopiecznych Jerzego Grabary byli juniorzy Górnika Zabrze  Spotkanie przeprowadzone w trzech tercjach po 30 minut zakończyło się zwycięstwem juniorów Górnika 7-0
( 29 Stycznia 2014)
IV liga. Zaległe mecze rundy jesiennej

Udanie zakończyły rundę jesienną piłkarze KS Zakopane i  Watry Białka Tatrzańska .Oba te zespoły wykorzystały atut własnego boiska i odniosły dwa zwycięstwa, ogrywając odpowiednio zespoły z  Nowego Sącza i Tymbarka.  KS Zakopane zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli ale zagrozić mu mogą Rylovia, która w poniedziałek 11 listopada zagra z Tymbarkiem., oraz Nowa Jastrząbka grająca w tym samym dniu z Turbaczem Mszana Dolna. Wygrana obydwu drużyn może skutkować ich awansem nad KS Zakopane  Watra znajduje się na  13 miejscu ale tuż za nią jest Tymbark mający  tyle samo pkt i zaległy mecz w poniedziałek.